fbpx

Powalczyć z policy nnw?

 • This topic is empty.
Oglądasz 4 wpisy - 1 z 4 (wszystkich: 4)
 • Autor
  Wpisy
 • #206883
  noras7

  Witam! Podczas hamownia uderzyłem się głową o gałkę kierownicy. Poszedłem do szpitala i tam powiedziałem, że zostałem pobity. Miałem złamaną ścianę zatokową szczęki z przemieszczeniem odłamów kostnych i złamanie krawędzi dolnej ściany oczodołu. Miałem operację po tygodniu i potem L4 na 31 dni. Jak się starać o pieniążki z nnw jak wpisane jest pobicie. Jeżeli warto walczyć to ilę można dostać z tego tytułu? Pozdrawiam forumowiczów.

  #288575
  szkoda

  Należy uważać na takie poświadczenie nieprawdy, a już w szczególności jeśli chodzi o kluczowy fakt, przyczynę urazu oraz odszkodowanie. Wysokość odszkodowania z ubezpieczeń dobrowolnych NNW grupowych (np. w pracy) jak i indywidualnych wylicza się co do zasad metodą uproszczoną jako iloczyn trwałego uszczerbku na zdrowiu i sumy ubezpieczenia.

  #288576
  Bronco

  jeszcze ubezpieczalnia Ci znajdzie że kręcisz walek

  #288577
  noras7

  A jeszcze jedno pytanko w imieniu znajomego.
  Gość potrącił mojego znajomego. Spisano oświadczenie, ale nie wezwano policji na prośbę sprawcy, który za to mu dał „na piwo”. Potem poszedł do szpitala i okazało się że złamana noga – gips – zwolnienie. Na izbie przyjęć powiedział, że spadł ze schodów, aby kryć sprawce i nie potrzebnie zgłaszać to na policję.
  1) może zgłosić szkodę z OC sprawcy?
  2) czy ubezpieczalnia będzię robić problemy że wpisane jest upadek ze schodów?
  3) czy gra warta świeczki, bo za 600zł nie ma sensu się użerać.

Oglądasz 4 wpisy - 1 z 4 (wszystkich: 4)
 • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.