fbpx

Problem z dopłatą za odszkodowanie a może Cesja szkody ?

Avatar
marian34
Poszkodowany

Witam,

Mam problem z otrzymaniem kasy z PZU sądzę że doszedłem do ściany i dalej już się nie da :-( proszę o pomoc co w takiej sytuacji zrobić ? Pzu wypłaciło mi 3000 zł a mechanik chce 8000 tys. zł to co oni mi wypłacili jako odszkodowanie na nic się nie nadaje :-(

Avatar
Michal_
Poszkodowany

A ja uzyskałbym kosztorys naprawy i po jego zweryfikowaniu oddałbym samochód do naprawy. W ten sposób uzyskałbym kwotę, która pozwoli mi naprawić samochód. Nic nie zarabiam ale i nic nie tracę :)

W przypadku sprzedaży wierzytelności nigdy nie uzyskasz tyle ile chce od ciebie mechanik ;)

Avatar
TomekPIO
Poszkodowany

Mamy darmową analizę każdej sprawy.

Jeśli sprawa przejdzie pozytywną weryfikację możemy się nią zająć na życzenie klienta.

Nic nie płacisz! Działamy na zasadzie prowizji od wygranej sprawy!

***

Avatar
Agata
Poszkodowany

Odsprzedanie szkody do wyspecjalizowanej firmy może pomóc. Poszukaj w Google po dobrych opiniach.

Avatar
Konfon
Poszkodowany

Jeśli wypadek, który miałeś był w ciągu trzech lat, możesz się odwołać do firmy, która odzyskuje pieniądze z zaniżonego odszkodowania. Miałem wypadek drogowy. Ubezpieczyciel wydał mi tylko 10% tego co powinienem dostać. Odwołałem się, bo czułem, że coś nie gra. Znajomi polecili mi firmę ***. W szybki i bezprocesowy sposób odzyskałem całość moich pieniędzy. Polecam ich. Prowadzą bezpłatną analizę wniosków, więc zobacz czy Tobie też się to opłaci.

Avatar
OEPolisaPlus
Poszkodowany

Dzień dobry, zapraszam do współpracy z Polisa Plus. Ekspertyza jest bezpłatna, odpowiedź dostaną Państwo od nas nawet w ciągu 24 godzin. Jeśli od stłuczki lub zdarzenia nie minęły jeszcze 3 lata możliwe jest uzyskanie dopłaty. Z naszymi konsultantami można się skontaktować pod numerem 781 000 781 lub na stronie polisaplus.pl.

Pozdrawiam,

Kasia z Polisa Plus

  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.

Załóż konto lub zaloguj się aby odpisać