Problem z odszkodowaniem

Tednick
Poszkodowany

Witam. Opisz? na pocz?tek pokrótce swoj? sytuacje z wypadkiem. Otó? w w listopadzie 2017 roku zosta?em potr?cony na chodniku w Niemczech przez samochód terenowy , mia?em z?aman? nog? , leczenie trwa?o do po?owy lutego , dosta?em odszkodwanie z polisy podró?nej . Wynaj??em adwokata w Niemczech , polk? , aby wywalczy?a mi odszkodowanie od sprawcy , sprawa prosta , wina od razu udowodniona sprawcy nie by?o o czym mówi?, wszystkie dowody przeciwko niemu. Ale tu zaczyna si? problem , otó? pani adwokat przez ponad rok tylko mi mówi?a ?e trzeba czeka? , czeka? i co telefon to samo , ?adnych konkretnych informacji, by?em ju? sfrustrowany jej dzia?aniem tote? postanowi?em wypowiedzie? jej umow? i przej?? do firmy uzyskuj?cej odszkodwania , która ma do?? dobre opinie , bo osobi?cie znam cz?owieka któremu uzyskali spore odszkodwanie po kilkunastu latach , Wys?a?em wypowiedzenie umowy, i tu szok pani adwokat z niemiec za??da?a ode mnie zap??t? w wysoko?ci ~350 euro a tak naprawd? w mojej ocenie nie zrobi?a nic, do tego odda pe?nomocnictwo dopiero po zap?acie . Co mog? zrobi? w takiej sytuacji ? Firma odszkodwawcza te? nic nie mo?e zrobi? bo potrzebuj? informacje czy tamta pani zg?osi?a szkod? osobow? a pewnie to zrobi?? , znalaz?em si? teraz w trudnej sytuacji.

Odszkodowania Victoria
Poszkodowany

Dzien dobry, chcia?bym pomoc Panu w tej sprawie i skonsultowa? kilka szczegolow samego zdarzenia. Prosz? o kontakt telefoniczny 602 500 815, wi?cej szczegolow omowimy. Pozdrawiam

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.

Załóż konto lub zaloguj się aby odpisać