fbpx

przejście do Ofe

• This topic is empty.
Oglądasz 4 wpisy - 1 z 4 (wszystkich: 4)
  • Autor
    Wpisy
    dzodzsan

gdzie mogę zgłosić podrobienie podpisu w sprawie przenieśienia ofe bez mojej zgody bo z tego mi sie wydaje ze to jest karane

szkoda
    dzodzsan wrote:
    gdzie mogę zgłosić podrobienie podpisu w sprawie przenieśienia ofe bez mojej zgody bo z tego mi sie wydaje ze to jest karane

Podrobienie cudzego podpisu jest przestępstwem z art. 270 k.k.. Zgodnie z art. 270 § 1 k.k. kto, w celu użycia za autentyczny, podrabia lub przerabia dokument lub takiego dokumentu jako autentycznego używa, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5. Wobec tego można zawiadomić prokuraturę lub policję pisemnie lub ustnie. Zwykle najlepiej składać zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa (lub podejrzeniu jego popełnienia) ustanie na policji, gdyż przyspiesza to działania. Jeśli są jakiekolwiek problemy w przyjęciu ustnego zawiadomienia wówczas składa się je na piśmie za zwrotnym potwierdzeniem na kserokopii. Następnie osoba zawiadamiającą wzywana jest do złożenia ustnego zawiadomienia o przestępstwie i ewentualnie złożenia zeznania jako pokrzywdzony.

Saint

Od razu zgłoś to do obu towarzystw, starego i nowego oraz do KNFu, które załącz do zawiadomienia o popelnieniu przestępstwa.

szkoda
    Saint wrote:
    Od razu zgłoś to do obu towarzystw, starego i nowego oraz do KNFu, które załącz do zawiadomienia o popelnieniu przestępstwa.

Popieram w całości.

Oglądasz 4 wpisy - 1 z 4 (wszystkich: 4)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.