fbpx

Renta z UFG po wypadku komunikacyjnym.

 • This topic has 5 odpowiedzi, 5 odpowiedzi, and was last updated 19/03/2020 by Katic.
Oglądasz 6 wpisów - 1 z 6 (wszystkich: 6)
 • Autor
  Wpisy
 • #209294
  pbbablin
  Uczestnik

  Już dawno tu się nie udzielałem. Miałem w 2009 r wypadek 2 komunikacyjny. Po pierwszym rentę ZUS i jednorazowe odszodowanie. Po 2 z tej okazji ze renta z ZUS to od nich miałem tyko chorobowe. Postarałem się o rente z UFG dostałem wyrównawczą i do tej pory mi płacili. Ze przed wypadkiem od zusowskiej dorabiałem umowa na cały etat. Wysyłałem do tej pory decyzje Zus i mi przedłużali na ten sam okres. A co roku pit 37 i mi podwyższali do najniższej krajowej netto. W zeszłym po komisji też im wysłałem i poprosiłem bo na moją prośbę przeszyłali decyzje. A w tym roku inna likwidatorka się tym zajęła i mi odebrali. Dali 2 biegłych a i mimo wszystko opierali się na decyzji zus ze się nie pogorszyło ze nie idzie odrożnic skutków obrazenia głowy. Ale nie wdzieli pod uwage wogóle kręgosłupa uszkodzenia syjnego i L2-L3. CO MOZNA TERAZ ZROBIĆ?

  #296530
  kjan

  Proponuję skorzystać z usług firm które się specjalizują w tej tematyce. Ja korzystałem z Vox veritas. Mają darmową poradę więc jak zadzwonisz to wszystko się

  #296531
  Izabella86

  kjan jak to jest? tutaj zachęcasz do skorzystania z ofert konkretnej kancelarii a kilka minut później dodajesz post jako klient z zapytaniem czy firma jest warta uwagi :( ciekawe z kogo chcesz zrobić wariata?

  #296532
  Katarzyna Neczaj
  Moderator

  Witaj,

  W tej sytuacji pozostaje ci złożyć reklamację, jak decyzja nadal będzie odmowna a ty się z nią nie zdarzasz to pozostaje złożyć pozew aby biegli i sąd ocenili zasadność roszczenia.

  Pozdrawiam
  Katarzyna

  #296534
  Katic

  Myślałam, że UFG to wypłaca tylko jak ubezpieczyciel jest niewypłacalny.

  #296533
  Katarzyna Neczaj
  Moderator
Oglądasz 6 wpisów - 1 z 6 (wszystkich: 6)
 • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.