fbpx

robienie z siebie idiotki….

• This topic is empty.
Oglądasz 2 wpisy - 1 z 2 (wszystkich: 2)
  • Autor
    Wpisy
    agnieszka88

Witam!
    Mam 20 lat a mam ogromny problem… 4 miesiace temu poznalam chlopaka. Utrzymywalismy ze soba dobry kontakt, na poczatku przez telefon,bo mieszkamy 150km od siebie, ale potem przyjechal do mnie 2 razy… mimo tego,ze widzialam go w zyciu teoretycznie 5 razy bardzo sie zaangazowalam, bo rozmawialismy codziennie po okolo 3 godziny przez telefon. Formalnie nie bylismy razem, chociaz tak sie zachowywalismy… Chcialam z nim porozmawiac o nas,ale nie widzialam sie z nim i po wypiciu wina zadzwonilam do niego i zaczelam prowadzic jakies dziwne rozmowy,ze to nie ma sensu itd… z tej rozmowy prawie nic nie pamietam… wiadomo,ze po tym wszystkim juz przez jakis tydzien nie mielismy prawie rzadnego kontaktu,ale nie moglam dac sobie z tym rady… spotkalam sie z nim i wyjasnilam jakos cala sytuacje,ale on powiedzial,ze teraz nie moze mi dac nic wielkiego, w sensie milosci… sam jest po rocznym zwiazku… niestety ostatnio bylam na weselu,ale nie z nim. Zaczelam pisac mu smsy,zeby po mnie przyjechal, ze nie chce tu byc itd… on pisal,ze jest na imprezie i ze juz pil i ze nie moze… normalnie nigdy czegos takiego bym nie zrobila,ale po alkoholu albo do niego dzwonie,albo pisze jakies glupoty… Jak sie z tego wyleczyc? Zalezy mi na nim,ale czy moge to jakos jeszcze odkrecic, czy to nie ma sensu? A jesli nie ma, to jak sie z tego wyleczyc? BŁAGAM o pomoc!!
    Agnieszka

Monika Dreger psycholog

Najlepiej odstawić alkohol. Poza tym dobrze byłoby podjąć jeszcze jedną probe wyjaśnienia wszystkiego.

Oglądasz 2 wpisy - 1 z 2 (wszystkich: 2)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.