fbpx

Rozcięty palec

• This topic has 4 odpowiedzi, 5 odpowiedzi, and was last updated 24/06/2011 by fabianopulos.
Oglądasz 5 wpisów - 1 z 5 (wszystkich: 5)
  • Autor
    Wpisy
    wp

Witam Rozciełem sobie palca nożem. Palec wskazujacy lewej reki. naciecie bylo glebokosci okolo 1,5cm w strone kosci. w szpitalu zszyli mi go 5 szwami. Jestem pelnoletnim studentem, ubezpieczony jestem rodzinnie czy jakos tak ojciec emeryt w zus. Czy wogole warto cos gdzies skladac??

gosiak

witaj jeśli chcesz starać się o odszkodowanie to jest to możliwe jeśli posiadasz ubezpieczenie NW, ale odszkodowanie zostanie Ci przyznane tylko wtedy gdy będziesz miał zaświadczenie od lekarza orzecznika o uszczerbku na zdrowiu. Kwota ta będzie zależeć od stwierdzonego w % uszczerbku.

Lena21

Jestem w podobnej sytuacji jak kolega. Tylko ze ja ucielam sobie kawalek opuszki razem z paznokciem całkowicie, tak prawie 1/2 pow paznokcia ale bez uszkodzenia paliczka w rece prawej. Mialam 2 szwy ale nie doszyto mi brakujacego kawałka… Czy moze ktos wie ile mniej wiecej mozna za to dostac?

xDiler

W środę po zakończeniu roku szkolnego rozciąłem sobie palec. Spadła na niego blacha. Rozcięte ścięgno i skóra. 6 szwów na skórze i 2 lub 3 na ścięgnie. Czy mogę ubiegać się o odszkodowanie? Gdzie i jakie dokumenty potrzeba?
    PS. Prawa ręka (jestem praworęczny)

fabianopulos

oczywiście że możesz ubiegać się o odszkodowanie z NNW szkolnego , sekretariat szkoły udzieli ci wszystkich potrzebnych informacji

Oglądasz 5 wpisów - 1 z 5 (wszystkich: 5)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.