fbpx

Silne uciski twarzy po wypadku samochodowym.

• This topic is empty.
Oglądasz 2 wpisy - 1 z 2 (wszystkich: 2)
  • Autor
    Wpisy
    jadzja28

Witam.
    W 2004 mialem wypadek samochodowy. Kierowca wymusil pierszenstwo uderzajac moj samochod z prawej strony po czym wyprowadzenie mnie na czolowke z drugim pojazden na przeciwny pas ruchu.Strasznie ucierpiala moja szyja z tym ze po rocznej rehabilitacji bol ustapil a pojawily sie-klucia w glowie,zawroty glowy,uciski twarzy z tym ze te wszystkie objawy byl jeszcze do zniesienia. Od dwoch miesiecy pojawilo to sie ponownie z tym ze z podwojnym nasileniem.Odczowac zaczynam bole kregoslupa w odcinku ledzwiowy,cierpnie mi lewa noga jak i rowniez lewa reka,uciski twarzy,przy zamykaniu oczow odczowam cieplo w srodku(uczucie podobne jak przy goraczce),pulsowanie oczu i skroni,zawroty glowy,czasami trudnosci z koncentracja..Jest to nie tylko bol fizyczny ale takze psychiczny.
    Na uciski twarzy pomaga mi czapka lub tez chusta ktora nosze juz codziennie.Prosze poradzcie co mam robic?Moze ktos z Was ma podobne objawy po wypadku(uraze szyi lub kregoslupa).
    Dziekuje bardzo
    Radek

wcpik

czy próbowałaś robić tomografię głowy? zgłoś się czym prędzej do lekarza i zażądaj skierowania na rezonans magnetyczny lub tomografie, takich objawów nie można lekceważyć!

Oglądasz 2 wpisy - 1 z 2 (wszystkich: 2)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.