fbpx

Skapitalizowanie ręty

• This topic is empty.
Oglądasz 2 wpisy - 1 z 2 (wszystkich: 2)
  • Autor
    Wpisy
    seterkowo

Czyli wiem ze sie oplaca skapitalizowac . Ale skoro mam 23 lata a wypadek byl 4 lata temu , i otrzymuje rete dopiero 1 rok to moge sie starac o maksymalny wiek wyplacenia rety ?Poniewaz rezygnujac z polisy chcialabym zaoszczedzic spora czesc sumy na jakies kąto oszczednosciowe po to by w razie pogorszenia sie stanu zdrowia muc sie leczyc i nie obciazac rodziny finansowo.Czy dzieki temu warta moze wziasc to pod uwage i zgodzic sie z moja suma ktora mnie interesuje bo wkoncu sad przyznal mi te polise liczac sie z moim zdrowiem , a jest ono kruche I czy jest mi potrzebny do tego prawnik ? Poniewaz chyba odbedzie sie jakas sprawa w sadzie i zostanie napisana nowa umowa .AHA A MOZE KTOS MI PRZYBLIZY JAK WSZYSTKO PRZEBIEGA CZYM MOGE SIE SUGEROWAC BY ZKAPITALIZOWAC RETE DOZYWOTNIA Z UBEZPIECZALNI .

Iwona zuzaigrzes@op.pl

blog

renty nie ręty, boszeee….;)
    rente warto skapitalizować, oplaca się to obu stronom sporu, wiec staraj się o to
    warto również wziąć pod uwagę to co piszesz, czyli przyszłe lata w kapitalizacji renty, ale jak sama nazwa wskazuje bedzie to brane pod uwagę,
    napisz jak masz jeszcze jakiś problem
    pozdra

Oglądasz 2 wpisy - 1 z 2 (wszystkich: 2)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.