fbpx

Skręcenie stawu skokowego czy nalezy mi sie odszkodowanie ??pr. odp

• This topic is empty.
Oglądasz 4 wpisy - 1 z 4 (wszystkich: 4)
  • Autor
    Wpisy
    Damian17

Cześć !! podczas meczu dostałem w kostkę noga wygięła mi sie o 90 stopni tzn. kostka dotknąłem podłoża. Nie mogłem wstać karetka wzięła mnie zrobili mi zdjęcia rtg i włożyli w gips na 10 dni nogę mam nadal lekko spuchniętą chodzę w stabilizatorze. Mam pytanie czy należy mi sie odszkodowanie?? i co mam zrobić jeżeli jestem ubezpieczony w klubie i w szkole jakie papiery mam wziąć i co mam zrobić gdzie je złożyć i jak mam wypełnić te papiery??? z góry <<<<<>>>>

asia

Witam!
    Jeżeli jesteś ubezpieczony w szkole czy też klubie sportowym, powinieneś sprawdzić w ogólnych warunkach umowy ubezpieczenia czy za taki wypadek należy Ci się odszkodowanie. To tam będzie sprecyzowane czy ubezpieczyciel odpowiada za tego typu szkodę. OWU powinna mieć Twoja szkoła i klub. Zbieraj dokumentację medyczną, gdyż będzie ona konieczna do udokumentowana szkody.
    pozdrawiam
    Asia

Damian17

Siemka lekarz powiedział mi ,ze to skręcenie 3 stopnia. Mam pytanko czy mam brać dokumentacje od ortopedy i lekarza sportowego????. Mam zamiar sie do nich wybrać by jak najwcześniej wrócić do pełnej sprawności.

<<>>

asia

witam,
    oczywiście wszelka dokumentacja umożliwi precyzyjne określenie uszczerbku doznanego w wyniku wypadku

Oglądasz 4 wpisy - 1 z 4 (wszystkich: 4)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.