fbpx

Skrecone kolano

• This topic has 7 odpowiedzi, 6 odpowiedzi, and was last updated 14/05/2011 by tomaszek15.
Oglądasz 8 wpisów - 1 z 8 (wszystkich: 8)
  • Autor
    Wpisy
    Bartix65

Witam!Mam problem na w-f przewróciłem się i skręciłem kolano(Nie mam w gipsie)Czy nalezy mi sie jakies odszkodowanie za takie cos???Jak tak to ile??Pozdrawiam!

asia

Witaj
    powinnaś zgłosić wypadek wychowawcy lub dyrektorowi, na pewno masz ubezpieczenie w szkole, więc z niego należy Ci się odszkodowanie, ale nie będzie to wielka kwota
    pozdrawiam

Bartix65

A wiesz może jak to bedzie kwota bo w pitąek jade na kontrole jak sie pogorszy gips!

asia

niestety nie dysponuje takimi informacjami, Firma Campter także nie zajmuje się sprawami tego typu
    pozdrawiam i życzę powodzenia

dzizak3

Witam!
    Skręciłem w poniedziałek w szkole kolano, pojechałem na ostry dyżur i lekarz stwierdził naciągnięcie więzadła pobocznego piszczelowego i prawdopodobieństwo uszkodzenia łąkotki. Zdjęcie RTG nie wykazało zmian. Ubezpieczony jestem w szkole wiadomo – to jest chyba PZU, ale nie wiem na jaką kwotę (myślę, że na +- 10 000 zł, bo tak w szkołach chyba ubezpieczają). Ile mogę dostać tak mniej więcej procent uszczerbku na zdrowiu?

Olgaa

jeszcze nie wiadomo czy w ogole dostaniesz;/ ale walcz o swoje.
    moja znajoma dostala za podobny przypadek 2% -czyli ok 200-300zl

keri
    GabiPBB wrote:
    Jestem ubezpieczona w PZU i miesiąc temu miałam wypadek na rowerze w wyniku, którego skręciłam kolano i naderwałam scięgna i wiązadła. Wiem, że nikt nie udzieli mi precyzyjnej informacji bo wiele czynników wpływa na to jaki komisja orzeknie procent uszczerbku na zdrowiu ale może ktoś z Was miał podobny uraz i mógłby mi powiedzieć na ile procent go „wycenili” :) Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.
    tomaszek15
    keri wrote:
    GabiPBB wrote:
    Jestem ubezpieczona w PZU i miesiąc temu miałam wypadek na rowerze w wyniku, którego skręciłam kolano i naderwałam scięgna i wiązadła. Wiem, że nikt nie udzieli mi precyzyjnej informacji bo wiele czynników wpływa na to jaki komisja orzeknie procent uszczerbku na zdrowiu ale może ktoś z Was miał podobny uraz i mógłby mi powiedzieć na ile procent go „wycenili” :) Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.

Napisz dokładnie co lekarz napisał na Twojej karcie informacyjnej. Które więzadła są uszkodzone?

Oglądasz 8 wpisów - 1 z 8 (wszystkich: 8)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.