fbpx

skutki wypadku

pbbablin
Poszkodowany

Miałem 2 wypadki komunikacyjne po pierwszym głównie złamana noga miednica i co gorsza obitą płat czołowo-skroniowy. W związku z tym mam teraz rente. Chciałbym się dowiedzieć czy ktoś z was zna sposób na poprawienie pamieci koncentracji i aby organizm się tak szybko się nie męczył.

ARWENA
Poszkodowany

Z tym pytaniem najlepiej zwrócić się do specjalistów. W sprawie koncentracji i pamięci porozmawiać z psychologiem (jakie to dokładnie problemy itp.) a w sprawie zmęczenia - z lekarzem ogólnym lub np. trenerem jakiegoś sportu.

pbbablin
Poszkodowany

A zna ktoś sprecjalistów z Poznania? bo mój nr mówi ze to już tak bedzie a ja chciałbym jakiegoś innego kolsuntanta

ARWENA
Poszkodowany

Psycholog http://charaktery.eu/znajdz_psychologa/

pbbablin
Poszkodowany

i ci przycholodzy podejda do tego powaznie czy powiedza ze tak muci być. Jak mój neurolog.

ARWENA
Poszkodowany

O tym musisz się sam przekonać. To specjaliści, którzy wiedzą co mówią i co można zrobić by pomóc. Jeśli nie wierzysz innemu, możesz skonsultować się z drugim... Może warto zorientować się wśród znajomych? Może ktoś będzie w stanie Ci kogoś polecić, bo miał z tym specjalistą kontakt?

Justyska
Poszkodowany

pbbablin - myślę że w twoim przypadku dobry zestaw lekarzy to neurolog + psycholog. Pierwszy pomoże i pokaże jak wyćwiczyć mózg, żeby wróciły (przynajmniej w pewnym stopniu) dawne zdolności, a drugi powie ci jak to wygląda od strony organicznej, czyli np. czy nie dałoby się w jakiś sposób zintensyfikować operacyjnie pracę uszkodzonej części mózgu... Kwestia do kogo pójść, kto jest dobry... to już trochę gorsza sprawa. Może spróbuj na lokalnych forach... A nuż znajdziesz w ten sposób kogoś kto się leczył u Iksińskiego i może ci go polecić

pbbablin
Poszkodowany

W mojej okolicy najleprzy neurolog to jest ten do którego chodze. Moze teraz bedzie dobrze popatrzeć do jakiś klinik albo jakieś leki choć one zabardzo nie pomagają.

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.

Załóż konto lub zaloguj się aby odpisać