fbpx

skutki wypadku

 • This topic has 7 odpowiedzi, 3 odpowiedzi, and was last updated 16/11/2021 by pbbablin.
Oglądasz 9 wpisów - 1 z 9 (wszystkich: 9)
 • Autor
  Wpisy
 • #204009
  pbbablin
  Uczestnik

  Miałem 2 wypadki komunikacyjne po pierwszym głównie złamana noga miednica i co gorsza obitą płat czołowo-skroniowy. W związku z tym mam teraz rente. Chciałbym się dowiedzieć czy ktoś z was zna sposób na poprawienie pamieci koncentracji i aby organizm się tak szybko się nie męczył.

  #274674
  ARWENA

  Z tym pytaniem najlepiej zwrócić się do specjalistów. W sprawie koncentracji i pamięci porozmawiać z psychologiem (jakie to dokładnie problemy itp.) a w sprawie zmęczenia – z lekarzem ogólnym lub np. trenerem jakiegoś sportu.

  #274675
  pbbablin
  Uczestnik

  A zna ktoś sprecjalistów z Poznania? bo mój nr mówi ze to już tak bedzie a ja chciałbym jakiegoś innego kolsuntanta

  #274676
  ARWENA
  #274677
  pbbablin
  Uczestnik

  i ci przycholodzy podejda do tego powaznie czy powiedza ze tak muci być. Jak mój neurolog.

  #274678
  ARWENA

  O tym musisz się sam przekonać. To specjaliści, którzy wiedzą co mówią i co można zrobić by pomóc. Jeśli nie wierzysz innemu, możesz skonsultować się z drugim… Może warto zorientować się wśród znajomych? Może ktoś będzie w stanie Ci kogoś polecić, bo miał z tym specjalistą kontakt?

  #274679
  Justyska

  pbbablin – myślę że w twoim przypadku dobry zestaw lekarzy to neurolog + psycholog. Pierwszy pomoże i pokaże jak wyćwiczyć mózg, żeby wróciły (przynajmniej w pewnym stopniu) dawne zdolności, a drugi powie ci jak to wygląda od strony organicznej, czyli np. czy nie dałoby się w jakiś sposób zintensyfikować operacyjnie pracę uszkodzonej części mózgu… Kwestia do kogo pójść, kto jest dobry… to już trochę gorsza sprawa. Może spróbuj na lokalnych forach… A nuż znajdziesz w ten sposób kogoś kto się leczył u Iksińskiego i może ci go polecić

  #274680
  pbbablin
  Uczestnik

  W mojej okolicy najleprzy neurolog to jest ten do którego chodze. Moze teraz bedzie dobrze popatrzeć do jakiś klinik albo jakieś leki choć one zabardzo nie pomagają.

  #394014
  pbbablin
  Uczestnik

  Już kiedyś tu pisałem. Miałem 2 wypadki komunikacyjne. W pierwszym obite płaty czołowo-skroniowe, pęknięta miednicę, złamane podudzie 8 tygodni w szpitalu nie pamiętam pierwszych 3 tygodni następne 5 jakoś już pamiętam. Było to w 2000r z tej okazji mam do tej pory rentę. W 2009r obita głowa płaty, obity kręgosłup syjny i piersiowy oraz złamane trzony z przemieszczeniem L2 L3 i to samo podudzie. Po 2 wypadku pracowałem pół roku i chorobowe miałem rentę z ZUS i UFG i wynagrodzenie. Starałem się o podwyższenie renty i zmienił się likwidator. Odebrano mi rentę na 3 lata. Wdziolem firmę i ona mi się postarała o przywrócenie. Ale UFG powiedział mi że te wypadki są podobne nakładają się. Więc UFG od renty równej u mnie najniższego wynagrodzenia odjęła rentę z ZUS i resztę podzieliła na 50% tyle mi płacą. Chciałbym się dowiedzieć od was czy mogę to jakoś zmienić? Wcześniej też zanim mi przywrócono rentę i dostałem też na zwiększone potrzeby. Wysyłałem faktury i miałem zwracane 100% a teraz tylko 50!!!

Oglądasz 9 wpisów - 1 z 9 (wszystkich: 9)
 • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.