fbpx

skutki wypadku

Avatar
pbbablin
Poszkodowany

Miałem 2 wypadki komunikacyjne po pierwszym głównie złamana noga miednica i co gorsza obitą płat czołowo-skroniowy. W związku z tym mam teraz rente. Chciałbym się dowiedzieć czy ktoś z was zna sposób na poprawienie pamieci koncentracji i aby organizm się tak szybko się nie męczył.

Avatar
ARWENA
Poszkodowany

Z tym pytaniem najlepiej zwrócić się do specjalistów. W sprawie koncentracji i pamięci porozmawiać z psychologiem (jakie to dokładnie problemy itp.) a w sprawie zmęczenia - z lekarzem ogólnym lub np. trenerem jakiegoś sportu.

Avatar
pbbablin
Poszkodowany

A zna ktoś sprecjalistów z Poznania? bo mój nr mówi ze to już tak bedzie a ja chciałbym jakiegoś innego kolsuntanta

Avatar
ARWENA
Poszkodowany

Psycholog http://charaktery.eu/znajdz_psychologa/

Avatar
pbbablin
Poszkodowany

i ci przycholodzy podejda do tego powaznie czy powiedza ze tak muci być. Jak mój neurolog.

Avatar
ARWENA
Poszkodowany

O tym musisz się sam przekonać. To specjaliści, którzy wiedzą co mówią i co można zrobić by pomóc. Jeśli nie wierzysz innemu, możesz skonsultować się z drugim... Może warto zorientować się wśród znajomych? Może ktoś będzie w stanie Ci kogoś polecić, bo miał z tym specjalistą kontakt?

Avatar
Justyska
Poszkodowany

pbbablin - myślę że w twoim przypadku dobry zestaw lekarzy to neurolog + psycholog. Pierwszy pomoże i pokaże jak wyćwiczyć mózg, żeby wróciły (przynajmniej w pewnym stopniu) dawne zdolności, a drugi powie ci jak to wygląda od strony organicznej, czyli np. czy nie dałoby się w jakiś sposób zintensyfikować operacyjnie pracę uszkodzonej części mózgu... Kwestia do kogo pójść, kto jest dobry... to już trochę gorsza sprawa. Może spróbuj na lokalnych forach... A nuż znajdziesz w ten sposób kogoś kto się leczył u Iksińskiego i może ci go polecić

Avatar
pbbablin
Poszkodowany

W mojej okolicy najleprzy neurolog to jest ten do którego chodze. Moze teraz bedzie dobrze popatrzeć do jakiś klinik albo jakieś leki choć one zabardzo nie pomagają.

Avatar
pbbablin
Poszkodowany

Już kiedyś tu pisałem. Miałem 2 wypadki komunikacyjne. W pierwszym obite płaty czołowo-skroniowe, pęknięta miednicę, złamane podudzie 8 tygodni w szpitalu nie pamiętam pierwszych 3 tygodni następne 5 jakoś już pamiętam. Było to w 2000r z tej okazji mam do tej pory rentę. W 2009r obita głowa płaty, obity kręgosłup syjny i piersiowy oraz złamane trzony z przemieszczeniem L2 L3 i to samo podudzie. Po 2 wypadku pracowałem pół roku i chorobowe miałem rentę z ZUS i UFG i wynagrodzenie. Starałem się o podwyższenie renty i zmienił się likwidator. Odebrano mi rentę na 3 lata. Wdziolem firmę i ona mi się postarała o przywrócenie. Ale UFG powiedział mi że te wypadki są podobne nakładają się. Więc UFG od renty równej u mnie najniższego wynagrodzenia odjęła rentę z ZUS i resztę podzieliła na 50% tyle mi płacą. Chciałbym się dowiedzieć od was czy mogę to jakoś zmienić? Wcześniej też zanim mi przywrócono rentę i dostałem też na zwiększone potrzeby. Wysyłałem faktury i miałem zwracane 100% a teraz tylko 50!!!

  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.

Załóż konto lub zaloguj się aby odpisać