Śmierć brata w UK mial wykupioną polisę na życie.

rutkosia1
Poszkodowany

Mój brat zmarł w UK w 2011 miał wykupioną polisę na życie w której uposażył moich rodziców do odbioru odszkodowania. Czy istnieje możliwość ubiegania się o jakąkolwiek wypłatę z tego tytułu. Nie mam pojęcia czy w ogóle jest sens o cokolwiek walczyć oraz czy ktoś by się podjął takiej sprawy.

Mariusz
Poszkodowany

Witam, nie widzę problemu jeżeli znana jest firmą ubezpieczeniowa i jesteście w posiadaniu tej polisy.

fdsfds
Poszkodowany

Dokładnie jeżeli wiecie gdzie był ubezpieczony to nie będzie najmniejszego problemu z odzyskaniem świadczenia.

rutkosia1
Poszkodowany

Jak najbardziej posiadamy jego polisę ale kompletnie nie wiemy od czego możemy zacząć. Czy może ktoś nam pomóc w tej kwestii lub chociaż udzielić jakichkolwiek wskazówek? Będziemy bardzo wdzięczni za pomoc.

Mariusz
Poszkodowany

Czy polisa jest w typowo angielska czy polska? Należu skontaktować się z TU i uzyskać informację o druku zgłoszenia szkody oraz załączyć wymagane dokumenty. Czy w tej polisie są wpisani beneficjenci?

rutkosia1
Poszkodowany

To jest polisa w j.angielskim, rodzice są uposażenie po 50% każde, ale niestety ze względu na język nie wiem od czego zacząć.

sylwia4012
Poszkodowany

podstawą będzie tłumaczenie tekstu umowy i warunków (tak myślę). Najlepiej skorzystać z dobrego i szybkiego tłumaczenia a jak już będzie wiadomo o co chodzi, to z odszkodowaniem nie będzie problemu

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.

Załóż konto lub zaloguj się aby odpisać