fbpx

sprzedaż samochodu, a likwidacja szkody z OC i AC

• This topic is empty.
Oglądasz 3 wpisy - 1 z 3 (wszystkich: 3)
  • Autor
    Wpisy
    Daniel75

Miałem wypadek w Anglii z mojej winy.Zgłosiłem szkodę OC i AC emailem do mojego TU.
    W sprawie OC, ubezpieczenie osoby poszkodowanej wysłało do mnie pismo, które ja przekazałem firmie reprezentującej moje TU na terytorium Anglii(wraz z moim opisem zdarzenia,kopią polisy).Jeżeli chodzi o likwidację szkody z AC angielski rzeczoznawca dokonał oględzin i protokół został przekazany do oddziału w Polsce.Oczekuję na wyliczenie szkody.
    Uszkodzenia samochodu wskazują na nieekonomiczną naprawę.Mam kupca na wrak samochodu.Jeżeli nie mam jeszcze decyzji mojego TU w sprawie AC i co najważniejsze czy moje TU wypłaci odszkodowanie z mojego OC osobie poszkodowanej w wypadku jeżeli teraz sprzedam wrak?

Daniel75

Dodam jeszcze, że zależy mi na sprzedaży wraku ze względu na wysokie koszty składowania.

Pablo_1st

„Jeżeli nie mam jeszcze decyzji mojego TU w sprawie AC i co najważniejsze czy moje TU wypłaci odszkodowanie z mojego OC osobie poszkodowanej w wypadku jeżeli teraz sprzedam wrak?”

czasami przeraża mnie brak elementarnej wiedzy, oczywiście, że tak. Odszkodowanie dotyczy wyrządzenia konkretnej szkody, co kogo obchodzi co dzieje się później i to zarówno z pojazdami sparwcy jak i poszkodowanego

Oglądasz 3 wpisy - 1 z 3 (wszystkich: 3)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.