fbpx

strata dziecka w wypadku:(

 • This topic is empty.
Oglądasz 6 wpisów - 1 z 6 (wszystkich: 6)
 • Autor
  Wpisy
 • #200521
  mariolek

  dobry wieczór
  mam chyba depresję, powiedzcie mi co mam robić, niedawno w wypadku zginęło mi dziecko!;(((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((chyba nie dam rady

  #259463
  Monika Dreger psycholog

  Proszę jak najszybciej skontaktować się z psychologiem, żeby udzielił Pani wsparcia i zdecydował, czy wystarczy terapia, czy lepiej byłoby spotkac sie z psychiatrą i przepisać antydepresanty.

  #259464
  mariolek

  dziękuje za radę, chyba tak zrobię, dzisiaj lepiej się czuje, ale ogólnie jestem potwornie załamana, mąż czuje się dużo lepiej i mnie pociesza, chyba się wybiorę, Pani jest z Krakowa może?

  #259465
  Monika Dreger psycholog

  Proszę nie zwlekać z wizytą u specjalisty – objawy depresji będą się teraz nasilać, ponieważ jest jesień.

  Jestem przekonana, ze bez problemu znajdzie pani specjalistę w Krakowie, ja jestem z Warszawy.

  pozdrawiam goraco

  #259466
  mariolek

  dzień dobry,
  no właśnie chcę się wybrać, a proszę mi powiedzieć? to NFZ zrefunduje? czy trzeba płacić, bo w sumie może pójdę prywatnie?

  #259467
  Monika Dreger psycholog

  Nie potrafię odpowiedzieć na to pytanie. Nie wiem w jakim zakresie NFZ refunduje terapie psychologiczne. Najlepiej jeśli zadzwoni Pani do jakiejś przychodni państwowej. Jednak z doświadczenia wiem, że terminy w takich przychodniach są bardzo odległe, więc jeśli potrzebuje Pani (a tak zakładam) szybko spotkania, radziłaby znalezienie prywatnego gabinetu.

Oglądasz 6 wpisów - 1 z 6 (wszystkich: 6)
 • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.