fbpx

Stres , dekoncetracja

 • This topic is empty.
Oglądasz 7 wpisów - 1 z 7 (wszystkich: 7)
 • Autor
  Wpisy
 • #200479
  atif

  Witam mam ogromny problem ze stresem nie potrafię gdy dotyka mnie to zjawisko racjonalnie myśleć mam problemy z koncentracją. Chociaż wiem że jestem w tym kompetentna to przez stres nie mogę tego racjonalnie przekazać . Proszę o rady, które mi pomogą szczególnie takie które można by w miarę szybko wdrożyć i nie byłby zbyt kłopotliwe. Czy sposób odżywiania również wpływa na naszą odporność na stres ?

  #259228
  Monika Dreger psycholog

  Pod każdym względem warto odżywiać się zdrowo i racjonalnie.

  Doraźnie mogę polecić przeszukanie internetu pod kątem treningów relaksacyjnych. Jeśli one nie pomogą może Pani spotkać się z psychologiem, aby ustalił indywidualnie źródło stresów i sposoby radzenia sobie z nim. Może także pójść Pani na warsztaty antystresowe.

  #259233
  paulaiii
  #259229
  asiaaa

  stres mnie też dopadł, a wszystko zaczęło się po tym wypadku, mój brat stracił nogę:( tato leżał w spzitalu, bardzo to przeżyłam i do tej chwili mam trudności ze snem, budze się w nocy krzyczę, mogę coś z tym zrobić?

  #259230
  Monika Dreger psycholog

  Pani proponowałaby terapię, ponieważ po tak traumatycznej sytuacji trudno samemu sie pozbierać

  #259231
  asiaaa

  a jak dlugo to będzie trwało? bo nie mam za bardzo czasu do 15, pracuje:(

  #259232
  Monika Dreger psycholog

  to zależy od umowy miedzy Panią i terapeutą. Na ogół spotkania odbywają sie raz na tydzień lub dwa tygodnie i trwają godzinę. Jednak tego typu sprawy musi Pani ustalić indywidualnie z terapeutą.

Oglądasz 7 wpisów - 1 z 7 (wszystkich: 7)
 • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.