fbpx

Szkoda calkowita, AC PZU

• This topic is empty.
Oglądasz 5 wpisów - 1 z 5 (wszystkich: 5)
  • Autor
    Wpisy
    gre_

Witam. Calkiem niedawno podczas postoju na parkingu ktos uszkodzil moj samochod. Uszkodzone zostalo tylne nadkole, drzwi kierowcy i przednie nadkole. Samochod mialem ubezpieczony na 7000, obliczona wartosc samochodu na dzien wystapienia szkody to 6400. PZU wyplacilo mi 2000 zl, uznajac szkode za calkowita. Z OWU wynika, ze szkoda calkowita jest na poziomie przekraczajacym 70% wartosci pojazdu, przy redukcji z tytulu zuzycia na 50%. Nie mam pojecia, dlaczego uznano to za szkode calkowita. Z moich wyliczen wynika cos zupelnie innego. Dzwoniac do PZU do dzialu likwidacja szkod, czlowiek z ktorym rozmawialem nie dosc, ze nie udzielil mi informacji odsylajac do innej osoby, to jeszcze na moja prosbe o przedstawienie sie, powiedzial G-200.

Ile mam czasu na zlozenie odwolania? Mi zalezy na przywroceniu ochrony ubezpieczeniowej.

asia

dzień dobry,
    proszę żądać podania podstawy wyliczenia tzw. szkody całkowitej (kosztorysów naprawy, wyceny samochodu sprzed wypadku i wyceny wraku). Na podstawie oceny tego materiału można wysunąć wnioski, czy ubezpieczyciel, mówiąc delikatnie „nie rozminął się z prawdą” wypłacając odszkodowanie w takiej a nie innej wysokości.
    Odwołanie proszę napisać jak najszybciej.
    pozdrawiam

brzeszczot

dzień dobry chciałbym się dowiedzieć ile wzrośnie mi składka oc jeśli spowodowałem wypadek a płace w chwili obecnej 100% składek i czy wzrośnie

sonday

jeżeli płacisz już pełną składkę to już wyżej mieć nie będziesz,,..zapytaj agenciaka

Pablo_1st

mylisz się i to bardzo, z OC jest określony maksymalny limit, bodajże czterokrotnosć podstawy, z AC różnie, ale też wzrośnie.

Oglądasz 5 wpisów - 1 z 5 (wszystkich: 5)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.