fbpx

Szkoda zgłoszona i juz zaczynają się schody…

• This topic is empty.
Oglądasz 3 wpisy - 1 z 3 (wszystkich: 3)
  • Autor
    Wpisy
    ciasteczko-cynamonowe

Szkoda zgłoszona została przez internet – wszelkie dok.przesłane. Kilka dni temu dostałam maila z numerem sprawy, dołaczone też były dok. ktore przesłałam, więc upewniło mnie to, ze wszystko do nich doszło…

A dziś kolejny mail:

Szanowna Pani
    W nawiazaniu do zgłoszonych roszczen, Centrum Likwidacji Szkód Osobowych i Zagranicznych TUiR WARTA
    S.A. informuje, ze zgodnie z art. 16 ust. 1 ustawy z dnia 22 maja 2003 r. o działalnosci ubezpieczeniowej (t.j.
    Dz. U. z 2010 r. Nr 11, poz. 66 ze zm.) , w celu ustalenia zasadnosci roszczenia oraz wysokosci naleznego
    odszkodowania konieczne jest uzupełnienie akt szkody o nastepujace dokumenty:
    – kopia dowodu osobistego zgłaszajacego roszczenie,
    – notatka policyjna z miejsca zdarzenia (jezeli poszkodowany taka posiada),
    – wszelkie dokumenty potwierdzajace okolicznosci zdarzenia, ewentualne oswiadczenia swiadków,
    – dokumentacje medyczna z kontynuacji leczenia wraz z wynikami badan (ksero kartoteki lekarskiej), informacje
    o zakonczonym leczeniu (jesli leczenie nie zostało jeszcze zakonczone, prosimy o przesłanie dokumentacji
    medycznej z przebiegu dotychczasowego leczenia – do chwili obecnej)
    – sprecyzowanie zgłoszonych roszczen,
    – pisemne oswiadczenie czy dokonano zgłaszenia roszczen w ramach umowy OC pojazdu mechanicznego w
    innym towarzystwie ubezpieczen / czy beda zgłaszane roszczenia w przyszłosci
    Prosimy o odesłanie tych dokumentów, które nie zostały dołaczone do zgłoszenia szkody wraz z wypełnionym i
    podpisanym oryginałem formularza zgłoszenia szkody na adres jednostki podany powyzej.

-Skan dowodu został wysłany.
    -Co do notki policyjnej wiem od policjanta który się sprawą zajmuje ,ze to obowiązek TU zwrócić się do nich o taka notkę i abym nie dała się wrobić i sama załatwiała to, bo nie jestem w stanie po wypadku.
    -DOk. potwierdzające okol. zdarzenia – hmmmm…to chyba też od policji się dowiedzą, bo ja nie będę szukać sobie świadków teraz, a sprawa jest jasna dla policji i zeznania świadków mają – całkowita wina kierowcy!!!
    -co do dok. medycznej – dostali skan karty infor. ze szpitala – sa tam infor, o wszystkich urazach, przeprowadzonych badaniach, operacji, przypisanych lekach. Dostali też skan karty z polikliniki, gdzie byłam na zdjęciu szwów.
    -nie wiem co znaczy – sprecyzowanie zgłoszonych roszczeń???
    Oczywiście dostali też szczegółowy opis zdarzenia i poniesionych strat!

No i wynika z tego , ze trzeba to wysłać pocztą ponownie…paranoja…
    Nie ma to jak przedłużanie sprawy…

Poradźcie jak to ogarnąć…

Marcin

Czy sprecyzowałaś kwotę roszczenia? Musisz podać konkretną kwotę, o którą występujesz. Jeśli Warta przedstawi swoją propozycję, to na pewno będzie to mocno zaniżona kwota.
    Notatkę można uzyskać zwracając się pisemnie do komendy.

Marcin
    drbcentrumodszkodowan wrote:
    Pomożemy.

Drb Centrum Odszkodowań z siedzibą w Legnicy

500 110 797 – proszę o kontakt.

Z poważaniem
    Katarzyna Krzysztofiak

A to już można się tak bezczelnie reklamować???

Oglądasz 3 wpisy - 1 z 3 (wszystkich: 3)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.