fbpx

termin przedawnienia odszkoowania z oc sprawcy wypadku, likwidacja

 • This topic is empty.
Oglądasz 5 wpisów - 1 z 5 (wszystkich: 5)
 • Autor
  Wpisy
 • #201398
  karol 4321

  mam dwa pytania moze ktos mi podpowie. 1. co to jest centralne biuro likwidacji szkod -czy musze wystepowac o odszkodowanie przez nich,czy moge bezposrenio do ubezpieczyciela oc – firma ubezpieczajaca. 2. za 2 m-ce minie okres 3lat od powstania urazow [ od daty wypadku] – co zrobic gdy ubezpieczyciel bedzie usilowal przeciagnac wyplate odszkodowania poza ten termin-15.07.2008 zlozylem wniosek o odszkodowanie- jak postepowac zeby przed taka ewetualnoscia sie zabezpieczyc . dziekuje za pomoc .pozdrawiam karol 4321

  #263646
  susel

  centralne biuro likwidacji szkod – instytucja mi nie znana, kto Ci sprzedał taką bajkę?
  zadajesz pytania bez opisania sytuacji (może już być przedawniona sprawa, wiesz?) opisz i wtedy Ci pomogę:)

  #263647
  hr

  witaj pewnie chodził Ci o centrum likwidacji szkód danego Towarzystwa Ubezpieczeniowego tam właśnie zgłaszasz swoją szkodę ….

  #263648
  pablotorun

  Na dochodznie swych praw masz jesli się nie mylę 10 lat od daty zdarzenia. A tak jak kolega dodał raczej chodzi o centrum likwidacji danego towarzystwa ubezpieczeniowego.

  #263649
  Ubezpieczona

  Zgłaszasz się do dowolnej jednostki likwidacji szkód danego ubezpieczyciela. Niezależnie od tego ile będzie trwało postępowanie odszkodowawcze ważne żebyś roszczenie zgłosiła w terminie 3 lat.

Oglądasz 5 wpisów - 1 z 5 (wszystkich: 5)
 • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.