fbpx

ubezpieczenie na życie

 • This topic is empty.
Oglądasz 10 wpisów - 1 z 10 (wszystkich: 10)
 • Autor
  Wpisy
 • #207765
  takemeaway

  Witam! Czy ktoś mógłby mi doradzić w kwestii ubezpieczenia na życie? Chcę się w końcu ubezpieczyć i odciążyć moją rodzinę w razie czego…

  #292545
  sara56

  Towarzystwa prześcigają się we wprowadzaniu nowych produktów ubezpieczeniowych na rynek. Rodzajów ubezpieczeń na życie jest już tyle, że każdy z nas może dobrać taką ochronę, jakiej potrzebuje. Tak naprawdę, to ubezpieczenie na życie może przybierać wiele form i jest bardzo zindywidualizowanym produktem. Dlatego przed wyborem polisy należy się zastanowić czego oczekujemy, czy ma to być ubezpieczenie o charakterze ochronnym czy też może połączone z inwestycją.

  #292546
  Jagoda

  A jak z inwestycją to co najlepiej?

  #292547
  matrysja

  ubezpieczenie na zycie z inwestycja ma xxxxx, czyli dla osób, które chcą jak najlepiej zadbać o przyszłość najbliższych, zapewnić sobie spokój, a bliskim dobry standard życia poprzez inwestowanie w ubezpieczeniowe fundusze kapitałowe .

  #292548
  migas

  Odradzam Ci ubezpieczenia z inwestycją – niedawno w prasie był duży artykuł. Ja ubezpieczyłam w sygma bank i jestem zadowolona.

  #292549
  10tolek

  Sprawdź ofertę Nordea. Mają kapitalnie rozbudowaną ofertę. Z pewnością znajdziesz coś dla siebie i rodziny. Odsyłam zainteresowanych do strony
  ubezpieczenie-ochronne.pl

  #292551
  Sylwia555

  Ja polecam Ci sygme mają kilka ciekawych ubezpieczeń medycznych na pewno znajdziesz coś dla siebie korzystam już dość długo i mogę polecić zachęcam do obejrzenia ich strony i popatrzenia co i jak.

  #292550
  Matteo

  A to jest chyba bank?

  #292552
  ynos89

  Oprócz tego, że polisa na życie jest swoistym zabezpieczeniem bliskich na wypadek naszej śmierci, niesie za sobą ogrom korzyści dla samego ubezpieczonego, jeszcze za jego życia. Z tego rodzaju produktu finansowego korzysta coraz więcej osób, nie tylko po to, by zapewnić swojej rodzinie dostatnie życie i spokój o finanse w przyszłości. W polisę inwestują za życia rozsądni przedsiębiorcy, którzy chcą zabezpieczyć własne środki, bez ryzyka ich utraty.

  #292553
  ignas

  nie wiem czy będę umiał pomóc bo ja swoje ubezpieczenie wykupywałem przy okazji brania w PKO kredytu hipotecznego i skorzystałem z ich specjalnej oferty PKO Ubezpieczenia: pkoubezpieczenia.pl/dom-i-majatek/ubezpieczenie-na-zycie-dla-klientow-ktorzy-zawarli-umowy-kredytu-lub-pozyczki-zabezpieczone-hipoteka Podejrzewam, że dla osób które nie są klientami banku również znajdzie się ciekawa oferta Ubezpieczenia na życie i nie tylko. Na co trzeba zwrócić uwagę szukając takiego ubezpieczenia? Na pewno nie na wysokość składki miesięcznej a na sumę ubezpieczeniową jaka zostanie wypłacona w przypadku naszej śmierci. Wysoka składka miesięczna nie zawsze wiąże się z wysokim odszkodowaniem. Druga rzecz to tzw katalog wyłączeń, czyli sytuacji w przypadku których odszkodowanie nie zostanie wypłacone. Na pewno jest to samobójstwo i kiedy ubezpieczony był pod wpływem alkoholu lub innych używek. Trzecia rzecz to czas jaki musi minąć od zawarcia umowy udo objęcia nas ubezpieczeniem. Różne towarzystwa mają różne okresy karencji.

Oglądasz 10 wpisów - 1 z 10 (wszystkich: 10)
 • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.