fbpx

udział w karambolu

• This topic is empty.
Oglądasz 3 wpisy - 1 z 3 (wszystkich: 3)
  • Autor
    Wpisy
    broda

brałem udział w karambolu: podczas jazdy w kolumnie pojazdy z przodu ostro hamowały z powodu wtargnięcia pieszego na drogę dojechałem do zderzaka samochodu mnie poprzedzającego iniemal w tym momencie najechał na mój tył kolejny samochód z dużą siłom. Uderzenie to spowodowało całkowite rozbicie przodu samochodu który uderzł we mnie a równocześnie dobicie mojego przodu do pojazdu stojącego przedemnną co przyczyniło się do zniekształcenia maski w moim samochodzie. Policjant po wysłuchaniu wszystkich, oraz oględzinach pojazdów i miejsca wypadku potwierdził iż część szkód z przodu mojego pojazdu została spowodowana uderzeniem przez samochód z tyłu gdyż najechał na mnie z niemal wogóle nie hamując. PZU przyznało mi odszkodowanie tylko za szkody wynikłe w tylnej części samochodu nie uwzględniając raportu policyjnego. Czy mam szanse na częściowe uzyskanie odszkodowania za koszty naprawy „przodu” mojego samochodu?

Campter.pl

W mojej ocenie masz prawo do pełnego odszkodowania, w tym także za szkody w przedniej części pojazdu. Sprawa jednakże jest o tyle zawiła, że problem może tyczyć się udowodnienia, że to właśnie pojazd najeżdżający z tyłu stał się przyczyną uszkodzeń przodu. Tak więc, cały problem zasadza się na kwestiach dowodowych.

rufu_s1

oczywiście masz pełne prawo do pełnego odszkodawania za pojazd- mało tego masz prawo starac sie o kasę za uszczerbek na zdrowiu- nie zwlekaj jak wiesz gdzie uderzyć jak nie poszukaj ludzi którzy będą ci w stanie pomóc….
    Pozdrawiam
    Rafał

Oglądasz 3 wpisy - 1 z 3 (wszystkich: 3)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.