fbpx

Ugoda na 14000?

Avatar
Renata1979
Poszkodowany

Witam 4 lata temu córka zachorowała, bardzo bolał ją brzuch miała temperaturę, biegunkę i wymioty-początkowo uznałam że to jelitowka ale na 3 dzień stan był już ciężki, zawiozłam ją do szpitala -tak stwierdzono nieżyt żołądkowo -jelitowy,córka spędziła tam 5 dni skarżąc się na ból brzucha,w dzień wypisu dopiero zrobiono usg brzucha gdzie w zatoce Douglasa znajdował się płyn nie znam się na terminach medycznych ale Pani ordynator powiedziała że jest ok i wypisala ją do domu(piatek)w poniedziałek rano stan był już septyczny -trafiła znowu do tego samego szpitala-diagnoza-zapalenie otrzewnej-rozlany wyrostek(blizna na pół brzucha)kolejnego dnia transport do innej placówki -2 dni później kolejna operacja -zapalenie otrzewnej -amputowany wyrostek na talerzu biodrowym -dzień później stan na tyle zły że wprowadzono ją w śpiączkę -i ....walka- sepsa,zapalenie płuc itd.po niewyobrażalnie ciężkim dla nas czasie wzbudziła się -potem walka żeby wróciła do formy (długo by pisać)wynajełam firmy zajmujacą się odszkodowaniami po 4 latach odrzucania przyjęcia odpowiedzialności chcą ugody na kwotę 14000 tysiecy-dla mnie to kpina -straciłam prawie dziecko ból nie do opisania a oni z taką kwotą (toczy się również sprawa karna)proszę o pomoc

Avatar
illusionpl
Poszkodowany

Czy czasem proponowana kwota ugody nie jest rezultatem pracy pełnomocnika? Jeżeli tak, to proszę z nim się skontaktować, zabronić podpisywania ugody przedsądowej i skierować sprawę do sądu. Będzie więcej . Kwestia założenia kosztów, ale 3/4 prawdziwych kancelarii założy to za Panią.

Pozdrawiam

Avatar
Renata1979
Poszkodowany

Dziękuję serdecznie za odpowiedź

Avatar
TomekPIO
Poszkodowany

Mamy darmową analizę każdej sprawy.

Jeśli sprawa przejdzie pozytywną weryfikację możemy się nią zająć na życzenie klienta.

Nic nie płacisz! Działamy na zasadzie prowizji od wygranej sprawy!

Avatar
borys88
Poszkodowany

I jak dalej potoczyła się sprawa?

Avatar
andrzejkoziol11
Poszkodowany

Sprawa naprawdę bardzo nieprzyjemna, myślę że za to nalezy się odszkodowanie. Jeśli było zaniedbanie ze strony lekarzy, można podjąć kroki w tym kierunku.

Avatar
Lukasz2018
Poszkodowany

Najlepiej spróbuj uzyskać pomoc w Fundacji Rycerz.pl .Zajmują się właśnie takimi przypadkami jak Twój. Najlepiej zajrzyj sobie na ich stronę i skontaktuj się z nimi.

Avatar
maciek0zielinski
Poszkodowany

Zawsze warto zwrócić się do sądu z taką sprawą. Pewnie dostaniesz duże odszkodowanie za uszczerbek na zdrowiu.

Avatar
Andrzej Ambrozewicz
Poszkodowany

proponuję poczekać do zakończenia sprawy karnej i nie podpisywanie ugody. Później rozważenie skierowania sprawy do sądu z powództwa cywilnego. Po zapadnięciu prawomocnego wyroku w sprawie karnej będzie miała Pani na to aż 20 lat.

Pozdrawiam

Avatar
Judyta
Poszkodowany

I jak zakończyła się sprawa, podpisała Pani ugodę czy sprawa jest w sądzie?

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.

Załóż konto lub zaloguj się aby odpisać