fbpx

upadek z 4 pietra

• This topic is empty.
Oglądasz 6 wpisów - 1 z 6 (wszystkich: 6)
  • Autor
    Wpisy
    ckswepoli

Witam rok temu miałem straszny wypadek , wpadłem w klatke schodową i pofrunołem z 4 piętra aż na sam parter zachaczając po drodze o wszystkie barierki różnymi częściami ciała … obudziłem sie po tygodniu w szpitalu i w nim spedzilem w sumie 3 tygodnie ! groziła mi trepanacja czaszki ponieważ miałem wiele dużych krwiaków! Oto moje obrażenia tylko ze szpitala : uraz uogólniony zwłaszcza stłuczenie mózgu , krwiaki śródczaszkowe , krwawienie podpajęczynówkowe , wstrząśnienie mózgu w wywiadzie , otarcia naskórka głowy , skręcenie kręgosłupa szyjnego , skręcenie stawu kolanowego lewego , skręcenie kciuka prawego , stłuczenie klatki piersiowej … to tylko ze szpitala później oczywiście dużo rehabilitacji bo okazało sie że nogi bez operacji nie będe zginał , że pozrywane więzadła i coś z łękotką , dodatkowo mam zdeformowane prawe udo , blizny podskórne . Od pół roku chodze do psychiatry i psychologa bo mam wiele zaburzeń bardzo uciążliwych związanych ze stłuczeniem mózgu ! Tu zaświadczenie od psychiatry : Stan po stłuczeniu mózgu , zaburzenia charakterologiczne pod postacią nadpobudliwości , chwiejności emocjonalnej , zmienności nastroju , wybuchowości i konieczne dalsze leczenie psychiatryczne ! Do dziś boli mnie głowa jestem cały czas zmęczony , boje się wielu rzeczy , płacze bez powodu , nogi zginać nie mogę , chodzę po lekarzach . W ubezpieczalni ubezpieczony bylem skromnie bo na 13000 i dostalem od nich 1040 zl co w procentach przeklada sie na procent 8% !W oświadczeniu lekarskim pisało że za głowe dostaje 5% za nogę 2% i za kciuk 1%! Jak dla mnie jest to bardzo śmieszne z ich strony bo nie wyoobrażają sobie chyba co przeżyłem i przeżywam do tej pory ! Moje pytanko jak napisać odwołanie co w nim umieścić żeby coś zdziałać … z góry dziękuje za odp.

chomik

dlaczego wypadłeś?? czy ktoś sie do tego przyczynił?? czy była wadliwa barierka??
    wysatrczy że załączysz dokumentację od lekarzy których jeszcze ubezpieczyciel nie ma i napisz że żądasz znacznie większej sumy bo masz duże obrażenia!!!!

ckswepoli

Przysiadłem na barierce i gibnęło mnie do tyłu , nikt sie do tego nie przyczynił i barierka byla chyba w zupełnym porządku ! dokumentacje mają całą to wszystko co wypisałem u góry to im zaniosłem a oni mimo wszystko dali mi tak śmiesznie niski procent :/ wie ktoś może ile mógłbym wyciągnąć procent za takie obrażenia ? pozdrawiam

chomik

powinni uwzględnić Ci zmiany natury psychiatrycznej i neurologicznej być moze nawet na poziomie 20-30%

ckswepoli

Dziekuje za odpowiedź a czy odwołanie ma wyglądać w jakiś konkretny sposób czy coś takiego : Odwołanie od decyzji bla bla nie zgadzam się z tym bla bla ponieważ bla bla ? Prosze o ponowne rozpatrzenie sprawy ! ? Pozdrawiam

chomik

nie ma sformalizowanej formy, ma z niego tylko wynikać że nie zgadzasz się z decyzją o przyznanie odszkodowania i dlaczego, oraz zapisz ile w twojej ocenie powinienieś dostać

Oglądasz 6 wpisów - 1 z 6 (wszystkich: 6)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.