fbpx

Upadek z rusztowania na budowie

• This topic is empty.
Oglądasz 6 wpisów - 1 z 6 (wszystkich: 6)
  • Autor
    Wpisy
    birmingam

Witam
    pracuje na budowie w anglii,
    wczoraj runąłem wraz z rusztowaniem z budynku (na szczęście niewielki cottage, więc jakoś żyję;)
    złamałem nogę (złamanie otwarte, cholernie bolało)
    teraz jestem na zwolnieniu
    moim zdaniem to wina pracodawcy, bo nie zqabezpieczył rusztowania, mogę teraz go pozwać o kasę? przez niego nie mogę pracować! pomóżcie
    nar

krakra

pewnie że możesz, anglia to rynek bardziej przyjazny poszkodowanemu, niż w polsce, gdzie wciąż chroni sie ubezpieczalnie!:(

gandalf

Witam pracuje w kuchni podczas krojenia warzyw odciolem sobie boczna czesc malego palca prawej reki ubytek byl dosc znaczny spedzilem 2 doby w szpitalu podas kturych zostala przeprowadzona operacja przeniesienia ubytku skury z dloni najprawdopodobniej nie bede w stanie wykonywac pracy przez nastepne cztery tygodnie,niewiem czy podczas tego zajscia deska mi sie ruszyla nie potrfie odp czy bylo to spowodowane moja wina?czy podczas nieobecnosci w pracy powinienem uzyskac 100%wynagrodzenia?czy nalez sie mi jakies odszkodowanie?

Wypadekanglia.pl

na to pytanie padła odpowiedź w innym wątku:
    http://www.odzyskaj.info/viewtopic.php?id=375

tomek77

podczas pracy na budowie spadłem z rusztowania ,złamałem noge,obie ręce.miałem uraz głowy,szczęki prosze napiszcie w jakiej wysokości należy mi się odszkodowanie

Wypadekanglia.pl
    tomek77 wrote:
    podczas pracy na budowie spadłem z rusztowania ,złamałem noge,obie ręce.miałem uraz głowy,szczęki prosze napiszcie w jakiej wysokości należy mi się odszkodowanie

wysokości odszkodowania nie można oszacować na odległość, konieczne są badania, niewątpliwie jednak będzie to kwota satysfakcjonującego poszkodowanego.

Oglądasz 6 wpisów - 1 z 6 (wszystkich: 6)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.