fbpx

uraz palce wskazujacego

• This topic is empty.
Oglądasz 6 wpisów - 1 z 6 (wszystkich: 6)
  • Autor
    Wpisy
    dsk

witam
    od 2 miesiecy jestem w anglii.pracuje w restaracji jako pomocnik kucharze (nie legalnie).2 tygodnie temu podczas korjenia warzyw,opciolem sobie kawalek (polowa paznokcia).czy pracujac nie legalnie przysluguje mi jakies odszkodowanie.
    pozdrawiam

blog

wydaje mi się ze nie ma szans:/ chyba że miałeś swoiste ubezpieczenie od pracy w kuchni? napisz coś więcej

dsk

witam
    jedyne ubezpieczenie jakie mam do ubezpieczenie dokonane w polsce w pzu.czesciowo jestem objety tym ubezpieczeniem,ale dopiero po powrocie do polski (grudzien)bede sie dowiadywal jak to jest dokladnie,czyli czy przysluguje mi odszkodowanie za taki uraz.

dsk

hej
    ostatnio dowiedzialem sie od mojego pracodawcy ze jestem zatrudiony jako pracownik tymczasowy,ale jest to dla mnie dziwne,bo nie podpisywalem zadnych dokumentow.no i stawke mam ponizej sredniej krajowej.wypytuje go co z odszkodowaniem za uraz jaki doznalem w czaesie pracy,ale on tylko mnie zbywa.czy wiecie cos na temat zatrudnienia tymczsowego w anglii?czy w przypadku jakiegokolwiek urazu przysluguje odzszkodowanie?
    pozdrawiam

angol

witam!
    mam sporą wiedzę w tych tematach , więc ci powiem;)
    moim subiektywnym zdaniem koleś robi Cię w bambuko! nie można zatrudniać poniżej stawki minimalnej, która teraz wynosi zdaje się 5,5 funta?
    jesteś zarejestrowany? dałeś mu swoje dane? numer national insurance masz? rejestrowałeś się w home office? jeżeli nie daje Ci pay slipów to na 100% pracujesz illegal.
    załatw to bo tylko tracisz
    nie opłaca się pracować na czarno
    a co do odszkodowania, nie dostaniesz nic, dlaczego? otóż takie wypadki to normalne ryzyko pracy w kuchni, nikt tu Ci nie pomoże. tymbradziej że takie wypadki mają miejsce najczęściej z winy samych poszkodowanych, no, chyba że nóż był tempy??
    cheers!

Lena21

A ja mam pytanie ile mozna za cos takiego dostac w Polsce? bo jestesm w takiej samej sytuacji zdrowotnej i chcialabym sie ubiegac o odszkodowanie w polsce mam ubezpieczenie NNW i OC

Oglądasz 6 wpisów - 1 z 6 (wszystkich: 6)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.