fbpx

UWAGA-rehabilitacja: polecam i odradzam !!!

blackpanther
Poszkodowany

Witam wszystkich.

"rehabilitację po wypadku" przeczytałam od pierwszej strony ;) Jest tutaj prawie wszystko :)

Co powiecie na jeszcze jedną formę pomocy?

może każdy doda od siebie namiary na rehabilitantów, lekarzy, ośrodki rehabilitacyjne, które poleca lub przed którymi ostrzega?

Może wg jakiegoś schematu -dla ułatwienia? np. Warszawa- polecam- .............

Myślę, że każdy ma coś do powiedzenia na ten temat a kto wie lepiej niż sami zainteresowani :)

Co Wy na to?

pozdrawiam

krokiet
Poszkodowany

OK, to jedziemy :)

Kraków - polecam Rehabilitacja Panaceum (tylko są dwie - chodzi o tą na Rusznikarskiej - Piotr Rutkowski i Jacek Pilch) - adresu mi www nie wolno podać, więc nie podaję :P

blackpanther
Poszkodowany

Brawo! Mamy pierwszy wpis ;)

Ze swojej strony też coś dodam

WROCŁAW- polecam- Studium Czamary z Kościuszki- rewelacyjnie zajmują się kompleksową rehabilitacją kolan :)

Ivy
Poszkodowany

warszawa - lekarz ortopeda Lech Karwicki centrum medyczne damiana

Paweł
Poszkodowany

Nie polecam prowadzenia leczenia w szpitalu Wojskowy w Szczecinie.prowadzenie po leczeniu maja fatalne .co przychodzisz do swojego lekarza inny go zastepuje,kazdy ma swoje zdanie z lekarzy jesli nietrafisz na swojego lekarza prowadzacego,malo co brakowalo z kulami bym poszedl do pracy!!!!!odradzam,najlepiej wybrac sobie innego lekarza po urazie.

krokiet
Poszkodowany

Skoro przy nie polecaniu jesteśmy...

Kraków - Ostrzegam przed / nie polecam - dr Artura Gądka - szpital Ortopedicum w Krakowie. Za jego postępowanie medyczne muszę teraz "słono płacić".

Piter
Poszkodowany

Łódź

Nie polecam -

1. Ortopedów ze szpitala im. Kopernika - ale tylko tych którzy chodzą na obchodach i udają specjalistów, natomiast złego nie powiem o ortopedach którzy wykonują tam zabiegi, zwłaszcza zespolenie gwoździem śródszpikowym.

2. Dr Janiak nie pamiętam imienia, ale poporstu tragedia, ja 2 razy sie zawiodłem, natomiast znajoma raz, nie dość że facet jest opryskliwy i niekulturalny to do tego w niektórych dziedzinach dyletant.

Polecam

1. Dr Marek Krochmalski - Medical Magnus - facet zna sie na rzeczy, głównie na sprawach związanych z kolanami.

blackpanther
Poszkodowany

GDAŃSK- polecam (info zdobyte od znajomych- dzięki za pomoc)

dr Wiśniewski- Swissmed, Marii Skłodowskiej - Curie

dr Piotr Sieliwończyk, Miszewskiego 18

dr Paweł Cieśla, Słowackiego 4

nowak13
Poszkodowany

Polecam nowo otwarty Dzienny Oddział Rehabilitacyjny w Chrzanowie przy ul.Kościuszki 14.

Z takim miłym podejściem do pacjenta ze strony kierownictwa, personelu i lekarzy nie spotkałam się już dawno!!!!

agula
Poszkodowany

WARSZAWA

POLECAM REHABILITANTÓW NA SZASERÓW

blackpanther
Poszkodowany
agula pisze:
WARSZAWA

REHABILITANTÓW NA SZASERÓW

agula...ale co? :D polecasz czy odradzasz...bo to jakby ...ważne :P :lol:

agula
Poszkodowany
blackpanther pisze:
agula pisze:
WARSZAWA

REHABILITANTÓW NA SZASERÓW

agula...ale co? :D polecasz czy odradzasz...bo to jakby ...ważne :P :lol:

polecam oczywiście ZAPĘDZIŁAM SIĘ.... :P takie wrażenie zrobiła na mnie Twoja idea :D

Ivy
Poszkodowany
Ivy pisze:

oczywiscie Go polecam, nie polecam lekarzy w szpitalu na Solcu, porazka

grzenio79
Poszkodowany

POLECAM:

WARSZAWA - Szpital Kliniczny Dzieciątka Jezus - Centrum Leczenia Obrażeń ul. Lindley'a 4

dr Sławomir Żarek - chirurgia ortopedyczna, ortopedia i traumatologia

korel
Poszkodowany

Polecam:

Piekary Śląskie - dr Jan Pająk (Szpital Chirurgii Urazowej im. J.Daaba)

Żory - dr Marek Jędrysik (Sport Klinika Chirurgii Endoskopowej) - więzadła, kolana

Kraków - dr Paweł Zieliński (Krakowskie Centrum Rehabilitacji)

Kraków - dr Marek Zawiślak (Przychodnia Szwedzka Inter-Medicus)

Wrocław - dr Leszek Morasiewicz (prywatny gabinet)

Odradzam:

chirurgia Szpitala T.Chałubińskiego w Zakopanem

chirurgia Szpitala Rydygiera w Krakowie

chirurgia Kliniki Ortopedii w Zakopanem

blackpanther
Poszkodowany
Ivy pisze:

Ivy- pobudka :P

ale co? polecasz czy odradzasz? :lol:

no ok- już wiem :lol:

ehhh
Poszkodowany
krokiet pisze:
Skoro przy nie polecaniu jesteśmy...

Kraków - Ostrzegam przed / nie polecam - dr Artura Gądka - szpital Ortopedicum w Krakowie. Za jego postępowanie medyczne muszę teraz "słono płacić".

Dziwne, bo rehabilitacja w " Ortopedicum" rusza dopiero 1 maja 2009:P. Ale widzę, że złorzeczących jasnowidzy na forum nie brakuje:P

bozena mazon
Poszkodowany

Szukam pomocy dla kogoś z rodziny - "Krokiet" napisz co jest nie tak z Ortopedicum, że miałeś problemy zdrowotne? wydawało mi się ze skoro prywatna kilinika, to wszystko jest na najwyższym poziomie. Błagam odpisz

grek43
Poszkodowany

C.R.I.K W Konstacinie kopleksowa opieka POLECAM

strata czasu na sanatorium w Augostowie chyba ze balety

i wypoczynek latem

ziut
Poszkodowany

czy ktos moze polecic jakies osrodki w poznaniu? zwlaszcza ambualatoryjne na skierowanie

riviolla
Poszkodowany

Polecam doktora Mariana Papieża, ordynatora oddziału chirurgii urazowo-ortopedycznej w Szpitalu Powiatowym im. dr Tytusa Chałubińskiego w Zakopanem - świetny fachowiec i bardzo miły człowiek :)

Odradzam młodego rehabilitanta z tego samego szpitala.

justi60
Poszkodowany

Polecam:

KLINIKA REHABILITACJI NOWY DWÓR

Po prostu rewelka, uciekałam przed operacją po rehabilitacji u nich jest lepiej:)

A że mi pomogli polecam serdecznie, indywidualne podejście do pacjenta, a to bardzo ważne:)

basia1562
Poszkodowany

EŁK-Szpital Miejski,nie polecam!!!!!!!!!!!!!! Tam nie dają szans pacjentowi na powrót do zdrowia! i mówią to bezpośrednio pacjentowi!!!!!! Tam można się tylko ZAŁAMAĆ!!!!!!!!!!!!!!!

zabka
Poszkodowany
krokiet pisze:
OK, to jedziemy :)

Kraków - polecam Rehabilitacja Panaceum (tylko są dwie - chodzi o tą na Rusznikarskiej - Piotr Rutkowski i Jacek Pilch) - adresu mi www nie wolno podać, więc nie podaję :P

Zgadzam się na 100% też polecam PANACEUM zadowolna żabka Rutkowski świetny!!!

zabka
Poszkodowany

Rutkowski przyj,muje ,jeszce w skotnikach w Ośrodku sportowym!

LillaKorn
Poszkodowany

Szpital Miejski w Gdyni - ortopedia - prywatny folwark!

zabka
Poszkodowany
żabka pisze:
Rutkowski przyj,muje ,jeszce w skotnikach w Ośrodku sportowym!

Odradzam rehabilitację Na Kopernika w Krakowie.Tam czas się zatrzymał w 1960roku.

nobi3
Poszkodowany

Ja polecam Szpital Rehabilitacyjny Barska we Włocławku. Placówka powstała ok miesiąc temu, ale już przyjmują. Można się położyć na oddział lub rehabilitować w trybie ambulatoryjnym. Byłem już na sześciu zabiegach i jest super. W takich dobrych warunkach jeszcze się nie leczyłem :) Sporo informacji jest na stronie internetowej barska.pl

nietypowy
Poszkodowany

Kraków polecam-Artur Pawłowski ul.Nilla , odradzam Lupa ul. Łużycka, M.Kacperska ul. Prądnicka,

zabka
Poszkodowany
nietypowy pisze:
Kraków polecam-Artur Pawłowski ul.Nilla , odradzam Lupa ul. Łużycka, M.Kacperska ul. Prądnicka,

Nietypowy -co z tym Lupą - maja stare metody, koleżanka się tam wybiera rehabilitowałeś sie tam?

ojacie
Poszkodowany

Ja polecam rehabilitację w Krakowie na ul. Modrzewiowej. Tylko uwaga, bo to sadyści, ale dobrzy w swoim fachu :D

zabka
Poszkodowany
ojacie pisze:
Ja polecam rehabilitację w Krakowie na ul. Modrzewiowej. Tylko uwaga, bo to sadyści, ale dobrzy w swoim fachu :D

Ponoć i lekarze tam dośc dobrzy.!

marchewka
Poszkodowany

polecam:

dr Paweł Ambroziak i rehabilitanci Szpital MSWiA Warszawa ul.Wołoska

dr Leszek Morasiewicz Wrocław AM

zabka
Poszkodowany

Szukam dobrej rehabilitacji w radomiu!!

alawpr
Poszkodowany
agula pisze:
WARSZAWA

POLECAM REHABILITANTÓW NA SZASERÓW

Przyłączam sie ;-)

Sumire
Poszkodowany

Polecam w Krakowie Panaceum ul. Rusznikarska - Piotr i Jacek to super rehabilitanci i jak ktoś tam trafił to wie co znaczy skuteczna!!! rehabilitacja. Powinni torturować tego co im tą stronę www robił ;)

Odradzam jakiekolwiek pobyty (leczenie i rehabilitacja) w szpitalu uniwersyteckim ul. Kopernika - grozi na pewno utratą zdrowia a może i życia. Nie ostrzega o tym Ministerstwo Zdrowia a powinno :)

Do żabki - chyba chodzimy tą samą drogą :)

zabka
Poszkodowany
Sumire pisze:
Polecam w Krakowie Panaceum ul. Rusznikarska - Piotr i Jacek to super rehabilitanci i jak ktoś tam trafił to wie co znaczy skuteczna!!! rehabilitacja. Powinni torturować tego co im tą stronę www robił ;)

Odradzam jakiekolwiek pobyty (leczenie i rehabilitacja) w szpitalu uniwersyteckim ul. Kopernika - grozi na pewno utratą zdrowia a może i życia. Nie ostrzega o tym Ministerstwo Zdrowia a powinno :)

Do żabki - chyba chodzimy tą samą drogą :)

Sumire wygląda ,,ze te same ścieżki wydeptujemy. Cieszę ,się ze trafiliśmy do Panaceum!!

Sumire
Poszkodowany

Tak, Żabka ja się bardzo cieszę bo nie wiem czy dzisiaj nie byłabym Frankensteinem po innych "rehabilitacjach". Z ciekawości pewnie KCR i J&J sport też jest dla Ciebie znajomym miejscem? A tak w ogóle to mam przypuszczenia że mogłyśmy się mijać gdzieś na korytarzach bo ja też rehab miałam w październiku::)

zabka
Poszkodowany
Sumire pisze:
Tak, Żabka ja się bardzo cieszę bo nie wiem czy dzisiaj nie byłabym Frankensteinem bo innych "rehabilitacjach". Z ciekawości pewnie KCR i J&J sport też jest dla Ciebie znajomym miejscem? A tak w ogóle to mam przypuszczenia że mogłyśmy się mijać gdzieś na korytarzach bo ja też rehab miałam w październiku::)

KCR niestety nie pozostałe punkty tak,ja jeszcze chodzę na seanse,dośc dłuugo mnie unieruchomili i teraz trzeba ostro,ale w takich rękach to sama przyjemność i jakie efekty uzyskane po 2 miesiącach--Rewelacja. Co do Frankensteina,zgadzam się z Tobą w 100%

Sumire
Poszkodowany

No to jeszcze kilka seansów i będziesz jak nowa, czego Ci życzę :) Dobrze że są profesjonaliści którzy potrafią naprawiać "zepsutych" ludzi hihi. To jest fakt że zawsze rehabilitacja w Panaceum to była przyjemność pomimo ciężkiej pracy i bólu. Nie wspomnę nawet jaką miałam motywację do ćwiczeń :)

Rewelacja!

capsel
Poszkodowany

Do Żabka i Sumire - mi znajoma również poleciła Panaceum a zwłaszcza Pana Rutkowskiego :) (Mam poważną wadę kręgosłupa oraz nasilające się dolegliwości, zwykła rehab nie pomaga) Byłabym bardzo wdzięczna za jakieś dodatkowe informacje: Jak długo już trwa wasza rehabilitacja, jaki jest koszt jednej sesji? Byłabym bardzo wdzięczna za wskazówki :)

zabka
Poszkodowany
capsel pisze:
Do Żabka i Sumire - mi znajoma również poleciła Panaceum a zwłaszcza Pana Rutkowskiego :) (Mam poważną wadę kręgosłupa oraz nasilające się dolegliwości, zwykła rehab nie pomaga) Byłabym bardzo wdzięczna za jakieś dodatkowe informacje: Jak długo już trwa wasza rehabilitacja, jaki jest koszt jednej sesji? Byłabym bardzo wdzięczna za wskazówki :)

Witaj! Co do długości to zależy od schorzenia ja chodze 2 miesiące,ale miałaM ZŁAMANE KOLANO ,KOŚLAWE sztywne. Postawili mnie na nogi w ciągu 1 miesiąca!! Koszt godziny w panaceum na Rusznikarskiej 70zł. w skotnikach 80zł. Ale warto Panowie znają się na rzeczy .Mnie w Krakowie kilku rehabilitantów odmówilo ze względu na sztywne kolana a tam ,prosze po miesiącu bez kul juz chodziłam!! Teraz to tylko na miesnie ćwiczę (odbudowa).

Sumire
Poszkodowany

Capsel najlepiej zadzwonić i umówić się na wizytę (telefony kom. są na stronie). Na pewno wszystko Ci powiedzą a na wizycie dokładnie będziesz wiedziała jak będzie wyglądała rehabilitacja ponieważ P. Rutkowski wszystko tłumaczy zanim przechodzi do rękoczynów :) W przypadku kręgosłupa na pewno to jest inna forma i czas niż w przypadku kolana ale na 100% nie zostaniesz bez pomocy.

kasiek79
Poszkodowany

POLECAM nie rehabilitację ale za to swietnych ortopedów

lekarze ci obydwoje (jednoczesnie) przyjmują w dwóch miejscach:

Brajczewski i Falkowski: Białystok

ul. Grudecka 1a (obok Baranowickeij się okazało a nie dokładnie Baranowicka) we wtoreki i piątki w godzinach 18-20

ul. Upalna 12/1 w środę 18-20 w soboty 9-10

oddzielnie przyjmują w OMEDZIE w Białymstoku ul. Fabryczna

tel kontaktowy do Dr Brajczewskiego (on bardziej uchwytny niż Dr Falkowski) 501-133-489

martoszka8451
Poszkodowany

HEL;115 szpital wojskowy

polecam: doktor kreft lidia.... rehabilitanci rowniez

wszystko zalezy od zapalu osoby rehabilitowanej, jezeli ktos nie chce nikt nie bedzie go przymuszal

WEJHEROWO:

polecam oddzial ortopedii...szczegolnie doktor ROBERT KALITA, rzeczowy i konkretny lekarz....nie wiem czy jeszcze pracuje bo przeszedl zawal....

justi60
Poszkodowany

Klinika Rehabilitacji Nowy Dwór -szczerze polecam:)

uuu
Poszkodowany

Reklama

zabka
Poszkodowany
ortosport pisze:
Polecamy

A jakie miasto?

witch
Poszkodowany
żabka pisze:
A jakie miasto?

Dobra reklama :) W ramach rehabilitacji nogi - przemaszeruj całe swoje miasto i sprawdź czy to nie u Ciebie.

A tak na poważnie Żabko, to wg moich danych ta reklama (kryptoreklama) dotyczy miasta Łodzi. Trochę daleko jak dla Ciebie :)

lasica
Poszkodowany

Witam,

POLECAM - Panaceum na Rusznikarskiej, Kraków. W kwietniu 2009 roku przeszłam rekonstrukcję ACL, niestety z komplikacjami. Przez kilka miesięcy nogę naprawiał mi pan Jacek Pilch i aktualnie mogę pochwalić się przeprostem i pełnym zgięciem. Bardzo dobre podejście do pacjenta, pomimo bolesnej rehabilitacji chodzi się tam z przyjemnością :)

cynamon
Poszkodowany

polecam

Olsztyn: Szkoła Pleców "Humanus" (ul.Limanowskiego, ul.Kanta,ul. Żołnierska) a szczególnie panią Halinę Protasiewicz-Fałdowska jako rehabilitant specjalista wysokiej klasy i umiejętności.

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.

Załóż konto lub zaloguj się aby odpisać