Vox Veritas

kjan
Poszkodowany

Witam, zostałem poszkodowany w wypadku samochodowym. Chcę się zwrócić o pomoc do kancelarii odszkodowawczej. Słyszałem że Vox Veritas ma dobre opinie. Jakie są wasze odczucia?

Izabella86
Poszkodowany

Hmmm, nie wiem czy mam się śmiać czy płakać... W tym wątku zastanawiasz się czy firma jest warta uwagi a w 3 innych z tego samego dnia piszesz że jest dobra i zachęcasz do skorzystania :( kryptoreklama aż huczy!!!!!!!!!!!

ania21
Poszkodowany

Zgadzam się z rozmówczynią powyzej. Kancelaria VOX VERITAS nam bardzo pomogła !

Podzielę się moim doświadczeniem z Kancelarią VOX VERITAS. TO co zrobili dla mojego Ojca mogę śmiało nazwać - Anioły nie Firma. Zostali nam poleceni przez znajomą .W skrócie Ojciec uległ potrąceniu. Lekarze kazali się pożegnać. Jednak cudem Ojciec przeżył. Jeździ na wózku. Adwokat dopiero po roku zgłosił sprawę o szkodę osobową nie wiemy dlaczego. Dopiero Vox Veritas Odszkodowania poinstruowali nas ,ze uraz trzeba udowodnić od razu kiedy jest on największy i tak też się stało. Adwokat powiedział,że może wywalczyć około 60.000PLN. Dyrektor zapewnił,że zadbają o Rehabilitację Ojca oraz Wysokie Odszkodowanie. Zdecydowaliśmy się przejść do nich. Efekt byl natychmiastowy : w 30 dni odszkodowanie 48.000PLN - prawie tyle co poprzedni prawnik obiecał wywalczyć w Sądzie .Odwołanie i 14 dni dodatkowo 50.000 PLN oraz 1700 zł renty , jak również 16.000PLN renty skapitalizowanej wstecz.

VOXVERITAS
Poszkodowany

Dziękujemy Pani Anno za tak dobrą opinię doceniającą naszą pracę. To nas jeszcze bardziej dopinguje do rozwoju. Pani Ojciec był przez nas pieczołowicie obsługiwany przez co takie wielkie efekty , które zdrowotnie nas zaskoczyły. Warto zawalczyć o nowoczesną rehabilitacje. Staramy się trzymać taki standard obsługi a Państwa przypadek jest dla nas impulsem i motywacją dla każdego dnia pracy.

Pozdrawiamy Panią i p. Ludwika

Zespół VOX VERITAS

PaulinaN1
Poszkodowany

O panu Ludwiku słyszałam, wiem że wspomniana kancelaria na prawdę wiele pomogła. I w ogóle to myślałam, że nigdy mnie to nie spotka, a niestety... jestem po wypadku. Miałam operacje biodra. Nie wiem jak to wszystko się potoczy, ale możliwe że będę się borykać z problemem do końca życia przez innego kierowcę, który jechał nieuważnie. Już dzwoniłam do Voxveritas i pomoże mi w sporządzeniu całej dokumentacji.

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.

Załóż konto lub zaloguj się aby odpisać