Voxveritas opinia o kancelarii

Avatar
PawełWu
Poszkodowany

Cześć, jestem Paweł i chciałbym serdecznie podziękować firmie Voxveritas. W 2017 roku zostałem potrącony w Chorzowie. Miałem złamaną piszczel oraz ogólnie problem z biodrem. Przez prawie rok próbowałem sam walczyć z firmą Warta ale niestety bez żadnych rezultatów. W końcu zdecydowałem się na pomoc firmy odszkodowawczej Vox Veritas i dzięki ogromnej pomocy w ponad 20 dni otrzymałem 15 tys a łącznie 35 tys. Jestem im bardzo wdzięczny za szybkie i skuteczne działanie. Mają doświadczenie , które uzyskali pomagając wielu osobą, które np tak jak ja nie potrafiły nic wywalczyć.

Wystarczyło im kilkanaście dni na uzyskanie dla mnie pieniędzy. Bardzo dziękuję.

Avatar
Pasażer 69
Poszkodowany

Widzę, że Kancelarią VoxVeritas rynek stoi;) Ciekawe, że to już któryś wątek o tej kancelarii ( https://odzyskaj.info/forum/watek/tvp-poszkodowany-po-wypadku-wstaje-z-wozka-pomoc-vox-veritas-209685-299544/; https://odzyskaj.info/forum/watek/kancelaria-vox-veritas-najlepszy-wybor-dla-nas-209675-302642/). Proponuję adminowi założyć kącik VoxVertias na stronie głównej i tam wrzucać te laurki:)

Proszę o kontakt priv, może ocenię czy mogę pomóc bardziej?:)

Avatar
LenkaWilk
Poszkodowany

Cześć Pawle. A możesz mi podać do nich numer telefonu? do tej kancelarii? Bo szukam właśnie takiej kancelarii, która pomoże mi uzyskać odszkodowanie. Mam problem innej natury, to znaczy wypadek samochodowy. Nie potrącenie. Pan, który wyjechał z drogi podporządkowanej, ja byłam na tej z pierwszeństwem, wjechał we mnie, siedziałam po stronie pasażera. i mam kłopot z nogą i to straszny :( siedze taka unieruchomiona trochę, bardzo dużo pomaga mi mój mąż w codziennych czynnościach.

Avatar
PawełWu
Poszkodowany

Hej, szczerze mówiąc współczuję :( Wiem jak sie czujesz. Jak coś napisz na maila wpawel610@gmail.com i podam Ci numer telefonu :)

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.

Załóż konto lub zaloguj się aby odpisać