fbpx

W trakcie odszkodowania powypadkowego.

• This topic is empty.
Oglądasz 4 wpisy - 1 z 4 (wszystkich: 4)
  • Autor
    Wpisy
    krystofwoj

Witam serdecznie.

Tak jak w temacie jestem w trakcie odszkodowania powypadkowego. O tuż w dniu 06.06.2012 doznałem nie miłego incydentu, (zostałem uderzonym samochodem osobowym w lewy bok motorowera którego prowadziłem) spędziłem trzy dni w szpitalu na obserwacji (podziękowanie dla służby zdrowia dla mojego miasta).Otrzymałem wypis gdzie stwierdzono liczne otłuczenia , szew itp. oraz posiadam wszystkie faktury i jestem w czasie wypełniania dokumentów od ubezpieczalni sprawcy wypadku…
    Dlatego też prosiłbym serdecznie o jakieś rady sugestie oraz czy ktoś nie wie jakiej wyskości odzszkodowanie mogę liczyć?

Serdecznie dziękuję za każdą pomoc.
    link:
    http://ilovenysa.pl/wiadomosci-3/region/733-wypadek-z-udzialem-motocykla-na-kolejowej.html

monicg

dostaniesz grosze, proponuje poszukać firmy zajmującej się pomocą w uzyskiwaniu odszkodowań, są takie, które biorą 30 %, ale są i takie co biorą 20%, ja jestem w podobnej sytuacji, Pro Juris mnie reprezentuje,bierze 20% plus vat od ich wynagrodzenia, w sumie 24% od całej kwoty, chyba najmniej. Mi Link4 przyznał 5680 PLN, Pro Juris twierdzi, że z noimi obrażeniami można zacząć od 30000 PLN w zwyż jak pójdziemy do sądu, ale zapłacisz w sądzie 5% od kwoty żadanej i 450, 500 PLN za kazdą opinię lekarza biegłego, im ich więcej tym lepiej, ja chyba 3 będę miała, to suma 3000 PLN jaką muszę wydać na sprawę, ale i tak to się opłaci, bo sama bym raczej mało wywalczyła bez prawników dużej firmy.

krystofwoj

Dzięki , chyba tak zrobię bo sam sobie nie poradzę…

Kancelaria1
    krystofwoj wrote:
    Witam serdecznie.

Tak jak w temacie jestem w trakcie odszkodowania powypadkowego. O tuż w dniu 06.06.2012 doznałem nie miłego incydentu, (zostałem uderzonym samochodem osobowym w lewy bok motorowera którego prowadziłem) spędziłem trzy dni w szpitalu na obserwacji (podziękowanie dla służby zdrowia dla mojego miasta).Otrzymałem wypis gdzie stwierdzono liczne otłuczenia , szew itp. oraz posiadam wszystkie faktury i jestem w czasie wypełniania dokumentów od ubezpieczalni sprawcy wypadku…
    Dlatego też prosiłbym serdecznie o jakieś rady sugestie oraz czy ktoś nie wie jakiej wyskości odzszkodowanie mogę liczyć?

Serdecznie dziękuję za każdą pomoc.
    link:
    http://ilovenysa.pl/wiadomosci-3/region/733-wypadek-z-udzialem-motocykla-na-kolejowej.html

Na podstawie w/w opisu ciężko jest podać Panu konkretną kwotę zadośćuczynienia, ale wydaje się że będzie to kilka tysięcy.

Z polisy OC sprawcy należy się Panu:
    – zadośćuczynienie za krzywdę
    – odszkodowanie z tytułu poniesionych kosztów leczenia, przejazdów, rehabilitacji
    – odszkodowanie z tytułu utraconego dochodu

Proszę wykonać zdjęcia blizn, otarć, siniaków itp.

Oglądasz 4 wpisy - 1 z 4 (wszystkich: 4)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.