fbpx

WARTA – czy tam ktoś odbiera telefony?

• This topic is empty.
Oglądasz 3 wpisy - 1 z 3 (wszystkich: 3)
  • Autor
    Wpisy
    poszkodowany19

witam wszystkich poszkodowanych
    jestem zbulwersowany zachowaniem WARTY! próbuje się do nich dodzwonić od przeszło tygodnia z żadnym skutkiem! Minęło już grubo ponad 3 tygodnie odkąd moja szkoda powinna zostać wypłacona i nic, poza pismem o przyjęciu szkody nie mam kompletnie żadnej informacji!
    JEdynie gdzie ktoś odbiera telefony to wydział rent, który jest tak cholernie zapracowany że nie może podnieść dupska i przejść się na koniec korytarza do likwidacji szkód i podać kogoś do telefonu!
    czy coś z tym można zrobić? to się nei mieści w głowie!
    wyczytałem na forum że oni mają 30 dni na wypłacenie mi odszkodowania i dalej nic!
    kurwwwwww nawet ich cholerna infolinia nie działa, ale infolinia sprzedażowa śmiga jak zwykle.
    jak chciało się mieć ubezpieczalnie to trzeba chyba też pamiętać o poszkodowanych! likwidatorzy od siedmiu boleści!
    ktoś ma podobną sytuację?
    WARTA GÓWNO WARTA

mania

witam też nie mam najlepszych wspomnień związanych z tą ubezpieczalnią. Sprawy są zwykle niepotrzebnie rozwlekane w czasie i z doświadczenia wiem, że w większości przypadków trzeba dochodzić się odszkodowania na drodze sądowej. Niestety dochodzenie odszkodowania z tej ubezpieczalni nie należy do rzeczy prostych i przyjemnych.

iras231

potwierdam, z tą ubezpieczalnia bardzo cieżko sie wspołpracuje, a okres załatwiania przez nich sprawy jest bardzo długi

Oglądasz 3 wpisy - 1 z 3 (wszystkich: 3)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.