fbpx

warta ubezpieczenie

• This topic is empty.
Oglądasz 4 wpisy - 1 z 4 (wszystkich: 4)
  • Autor
    Wpisy
    uti

Witam

Mam do was wszystkich pytanie nt. towarzystwo ubezpieczeń i reasekuracji warta a dokładniej nt. ich ubezpieczenia autocasco. Kupiłem niedawno nowy samochód (2 latek) także szkoda by było gdyby się coś stało. Zastanawiam się właśnie nad tym autocasco w Warcie co o nim sadzicie ? Sa tam jakieś kruczki na które powinienem uważać słyszałem o tym udziale własnym może ktoś mi to bliżej wyjaśni Warto mieć ubezpieczenie z WArtą ? z góry dzięki za odpowiedzi …

wcpik

szczerze? nie polecam, słaby kontakt telefoniczny, jak będziesz miał szkodę za cholerę się nie dogadasz, u nich po prostu telefonów nie odbierają!
    to już lepsze mam doświadczenie z Liberty, próbuj kupić ubezpieczenie Direct, dlaczego? raz że taniej bo bezpośrednio od firmy nie od agenta, a dwa- firmy te (Liberty, AXA, itp) wchodzą od jakiegoś czasu na rynek, dbają o pr i opinię, nie mogą sobie pozwolić na szarganie własnej „marki”(jakaby ona nie była) i trochę się jednak starają…
    oczywiście w każdej z firm znajdzie się sprawa spartaczona,
    co do umów – poczytaj OWU, ściągnąłeś sobie chociaż wzory z ich strony? czy tak pytasz w ciemno?

uti

Dzięki właśnie różnie tam mówią o tej Warcie . Czytałem te OWU na stronie Warty ale szczerze niewiele z tego kumam ;-) wolałbym żeby ktos zwrócil moją uwagę na jakieś niepokojące zapisy. Może ktoś z was się przejechał na AC Warty ? A co do liberty to tez nie wiem mnostwo ich teraz w TV ale czy rzeczywiście tacy wporzo ?

anaruk

WARTA – nigdy w życiu. Wyceniają szkodę całkowitą, a potem radź sobie sam – taka malutka luka w przepisach, którą bardzo lubią stosować. Jak w to wpadniesz, przy kolizji tracisz jakieś 2/3 wartości samochodu, a WARTA ma czyste rączki. Za takie praktyki ktoś z WARTY powinien iść do pierdla – zwykłe złodziejstwo. Ale…
    Moim zdaniem towarzystwa ubezpieczeniowe powinny bogacić się na wpłacanych składkach, a nie na ludzkim nieszczęściu. Stosując taką politykę WARTA, prędzej czy później padnie – konkurencja dbająca o klienta ją wykończy, więc nie warto inwestować w dziadowską firmę. Z WARTĄ nie warto. Sami złodzieje i oszuści.

Oglądasz 4 wpisy - 1 z 4 (wszystkich: 4)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.