fbpx

Wątpliwości

• This topic is empty.
Oglądasz 2 wpisy - 1 z 2 (wszystkich: 2)
  • Autor
    Wpisy
    dkonicki

kilka dni temu doszlo do stłuczki mojego samochodu z innym pojazdem, nie z mojej winy. Sprawca (pakiet w PZU) ponosi wszelkie koszty naprawy mojego auta. Jedank w autoryzowanym zakładzie dowiedziałem się że już rzeczoznawca zanizył koszty ewentualnego odszkodowania (kosztów naprawy) ze względu na to iż podobno mój samochód był wcześniej reperowany. Nie rozumiem o co chodzi. Kupiłem auto sprowadzone z zagranicy jako bezwypadkowe. Nie miałem z nim zadnych problemów, az do tego feralnego dnia. Wartość auta wyceniona przez mój zakład ubezpieczający (Allianz) to 25 tyś. zł. Rok prod. 2003, pierwsza rejestracja w kraju 2007. Czy mogę ubiegać się o odszkodowanie za spadek wartości pojazdu w wyniku wypadku? Czego mogę domagać się od Ubezpieczyciela sprawcy? Jaką mam pewność, że naprawa będzie rzetelna?

maskonur

najpierw niech wykonają wycene kosztów naprawy, jeżeli wszystko zostanie w kosztorysie uwzględnione nie masz się czego bać. Natomiast możesz się potem starać o odszkodowanie za ubytek wartości, ale pewnie skończy się w sądzie…
    a jak zdrowie? jesteś bez szwanku po wypadku?

Oglądasz 2 wpisy - 1 z 2 (wszystkich: 2)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.