Wypadek

Mb1987
Poszkodowany

Witam, podczas przerwy w pracy wysz?am poza budynek firmy. W tym czasie na budynku pewna firma wieszala reklam?. U?ywali drabin i jedna z nich przewróci?a si? na mnie. Miejsce nie by?o w ?aden sposób zabezpieczone. Sko?czy?o si? na 6cm ranie g?owy i szwach. Szef firmy chce ze mn? polubownie za?atwi? te spraw?. Jakiej sumy powinnam za??da? aby by?a ona rozs?dna? Jakich konsekwencji mo?e spodziewa? si? ta firma, je?li wejd? na drog? prawna? Czy blizna na g?owie kwalifikowana jest jako sta?y uszczerbek na zdrowiu? Bardzo prosz? o porad?.

Odszkodowania Victoria
Poszkodowany

W takich przypadkach suma zado??uczynienia mo?e by? ró?na, si?gaj?ca od kilkuset do kilku tysi?cy z?otych. ?eby to okre?li? warto by da? do oceny bieg?ym okre?laj?cym takie roszczenia. Ch?tnie udziel? pani porady, lecz musia?bym zna? wi?cej szczegó?ów. B?dzie pani chcia?a dowiedzie? si? czego? wi?cej , zapraszam do kontaktu 602 500 815. Pozdrawiam

Andrzej_Gryczka
Poszkodowany
Mb1987 pisze:
Witam, podczas przerwy w pracy wysz?am poza budynek firmy. W tym czasie na budynku pewna firma wieszala reklam?. U?ywali drabin i jedna z nich przewróci?a si? na mnie. Miejsce nie by?o w ?aden sposób zabezpieczone. Sko?czy?o si? na 6cm ranie g?owy i szwach. Szef firmy chce ze mn? polubownie za?atwi? te spraw?. Jakiej sumy powinnam za??da? aby by?a ona rozs?dna? Jakich konsekwencji mo?e spodziewa? si? ta firma, je?li wejd? na drog? prawna? Czy blizna na g?owie kwalifikowana jest jako sta?y uszczerbek na zdrowiu? Bardzo prosz? o porad?.

Jesli konsekwencj? wypadku jest tylko blizna, bez ?adnych neurologicznych nast?pstw, to w gr? wg mnie mo?e wchodzi? kwota 2-4 ty? z?.

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.

Załóż konto lub zaloguj się aby odpisać