fbpx

wypadek-co zrobic?

• This topic is empty.
Oglądasz 3 wpisy - 1 z 3 (wszystkich: 3)
  • Autor
    Wpisy
    Zbyszek022

Witam. Mam problem, a mianowicie doznalem wypadku w pracy, przez niezdarnego koparkowego, ktory szarpnął ciezki stalowy slup i spadl mi on na noge.. mam zlamanie podstawy V kosci srodstopia prawego w wyniku przygniecenia, oraz bol kregoslupa. Chce sie dowiedziec jak to wszystko zalatwic. Wiem ze musze zdobyc protokol BHP, ale na co moge liczyc z ZUSu za cos takiego? mam umowe zlcenie. Prosze o szybka odpowiedz.

DianaS

Przy umowie zlecenia zleceniodawca winien opłacać składkę z tytułu ubezpieczenia wypadkowego, wtedy może Pan liczyć na odszkodowanie jednorazowe z ZUS – powinna być najpierw sporządzona karta wypadku, zgromadzona dokumentacja medyczna, następnie zleceniodawca powinien przesłać wniosek do ZUS wraz z kartą wypadku. ZUS powoła komisję lekarską. Proszę zapoznać się dokładnie z kartą wypadku-czy zawiera wszystkie fakty związane z wypadkiem.

karolek85

Zbyszku chetnie ci pomoge, zajmuje sie odzyskiwaniem odszkodowan w wypadkach przy pracy. Jesli chcesz to napisz wiadomosc zebysmy mogli sie skontaktowac, to bardzo proste,,,

Oglądasz 3 wpisy - 1 z 3 (wszystkich: 3)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.