fbpx

Wypadek – czas zgłoszenia, gdzie kiedy?

 • This topic is empty.
Oglądasz 3 wpisy - 1 z 3 (wszystkich: 3)
 • Autor
  Wpisy
 • #207562
  ojtamojtam23

  Witam, w nocy z 2 na 3 czerwca tego roku uległam wypadkowi w jednym z klubów w moim mieście. Złamałam kostkę (bo tyle powiedziałam w szoku w szpitalu, oprócz tego w domu leczyłam nadgarstek), kiedy ktoś mnie pchnął a ja straciłam równowagę. Pamiętam, że zdążyłam prosić koleżankę żeby zawołała kolegę, on mnie z lokalu wyniósł. Byłam jeszcze wtedy przytomna ale już słaba a tuż po wyjściu zasłabłam. Zawieźli mnie do szpitala i tam zrobiono mi rtg, zdecydowano się na operację zespolenia złamania. Leżałam 3 dni w szpitalu. Mam więc świadków całego zdarzenia, koleżanka ze mną była, widziała dokładnie jak upadałam.
  Nie zgłosiłam wypadku w tym lokalu z racji tego, że nie wiedziałam czy w ogóle ma to sens. Mam szansę na odszkodowanie ze swojego ubezpieczenia zdrowotnego ale czy mogę jeszcze zgłosić wypadek i dostać odszkodowanie z tego lokalu? Czy po prostu nie popełniłam 'błędu’ że wezwaliśmy taksówkę zamiast zadzwonić po pogotowie?

  #291979
  Mariusz

  Witam, nie widzę tutaj odpowiedzialności lokalu za zaistniałe zdarzenie, gdyż ponosi ją wyłącznie osoba, która Panią pchnęła. Jeżeli jej dane nie są ustalone i będzie to niemożliwe to z odszkodowania niestety nici.. Pozostają tak jak Pani napisała wcześniej wszystkie ubezpieczenia dobrowolne typu NNW…

  #291978
  ojtamojtam23

  Dziękuję za odpowiedź.
  Cóż, jak wspomniałam, był to wypadek, więc w tym wszystkim nie myślałam żeby patrzeć kto pchał, czułam straszny ból i traciłam przytomność. Wiadomo, w klubach ciężko kogoś złapać za rękę kiedy ciemno jest i ludzi pełno.

  Ale dobrze że się upewniłam.:)

Oglądasz 3 wpisy - 1 z 3 (wszystkich: 3)
 • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.