fbpx

Wypadek Irlandia – czas oczekiwania na odszkodowanie w Irlandii

lukiiia
Poszkodowany

Witam

Miałam wypadek w Irlandii zgłosiłam się do adwokata ale ta sprawa już trwa prawie 6 miesięcy czy jak się ma wypadek na terenie Irlandii to te sprawy się ciągną aż tak długo ? czy ja miałam szczęście i trafiłam po prostu na takiego "adwokata" jak do nich dzwonie pytać co w mojej sprawie to tylko mnie zbywają i nic konkretnego nie potrafią/chcą na ten temat powiedzieć? Już sama nie wiem co robić ... Był to wypadek samochodowy na Irlandzkim rondzie pełna wina sprawcy jak dla mnie sprawa oczywista ? Swoją drogą czy można zmienić takiego irlandzkiego adwokata na innego bez ponoszenia konsekwencji ?

Wypadekanglia.pl
Poszkodowany

Witam,

niestety, czas trwania sprawy odszkodowawczej po wypadku w Irlandii trwa znacznie dłużej niż w Polsce. Czas w jakim kończy się przeciętne postępowanie wynosi od 8 miesięcy do dwóch lat od momentu wypadku. Powodem tak znaczącego przeciągnięcia sprawy o odszkodowanie w Irlandii jest przede wszystkim konieczność zakończenia leczenia przez samego poszkodowanego. Bez ustabilizowania się zdrowia poszkodowanego nie jest możliwe dokonanie dokładnej oceny wysokości roszczenia.

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.

Załóż konto lub zaloguj się aby odpisać