fbpx

Wypadek na autostradzie w Niemczech.

Avatar
Jarek
Poszkodowany

Mój ojciec zginął na autostradzie w Niemczech.Wypadek nastąpił nie z winy ojca.Mam zamiar wystąpić o odszkodowanie.Niestety Policja i Prokuratura niemiecka odmawiają mi podania danych sprawcy wypadku.Co mam w takim przypadku zrobić?

Avatar
Adam
Poszkodowany

jak to odmawiają podania danych!? a masz notatkę policyjną z miejsca wypadku? gdzie wypadek miał miejsce dokładnie? ktoś jeszcze brał udział w wypadku, opisz sytuację.

Avatar
Ania2727
Poszkodowany

Mój mąż zginął w wypadku na terenie Niemiec i podobnie ciezko było uzyskac jakiekolwiek dokumenty na temat sprawcy. Kiedy juz miałam dane sprawcy udałam sie z tym do ubezpieczalni ale zeby cokolwiek dostac trzeba miec wyrok skazujacy. Dopiero po dwóch latach odbyła sie pierwsza rozprawa dotycząca tego wypadku tamten kierowca został skazany. Udałam sie z tym do ubezpieczali(prawomocny wyrok) i wypłacono mi odszkodowanie za samochód męza (ucinajac 20% bo jak stwierdzili według nich w pewnym stopniu tez zawinił-paranoja) Mam juz poskładane dokumenty o odszkodowanie i wcale nie spodziewam sie ze bedzie łatwo bo juz wymyslają tysiace dokumentów - sprawa pewnie i tak skonczy sie w sadzie bo inaczej sie nie da z takimi instytucjami.

Pozdrawiam i duzo cierpliwosci zycze..

Avatar
karola_p
Poszkodowany

w sierpniu wybieram sie do Niemiec, slyszalam same zachwyty nad niemieckimi autostradami, ale tym wypadkiem to mnie Pan przerazil...

  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.

Załóż konto lub zaloguj się aby odpisać