fbpx

Wypadek na autostradzie w Niemczech.

 • This topic is empty.
Oglądasz 4 wpisy - 1 z 4 (wszystkich: 4)
 • Autor
  Wpisy
 • #200813
  Jarek

  Mój ojciec zginął na autostradzie w Niemczech.Wypadek nastąpił nie z winy ojca.Mam zamiar wystąpić o odszkodowanie.Niestety Policja i Prokuratura niemiecka odmawiają mi podania danych sprawcy wypadku.Co mam w takim przypadku zrobić?

  #260883
  Adam

  jak to odmawiają podania danych!? a masz notatkę policyjną z miejsca wypadku? gdzie wypadek miał miejsce dokładnie? ktoś jeszcze brał udział w wypadku, opisz sytuację.

  #260884
  Ania2727

  Mój mąż zginął w wypadku na terenie Niemiec i podobnie ciezko było uzyskac jakiekolwiek dokumenty na temat sprawcy. Kiedy juz miałam dane sprawcy udałam sie z tym do ubezpieczalni ale zeby cokolwiek dostac trzeba miec wyrok skazujacy. Dopiero po dwóch latach odbyła sie pierwsza rozprawa dotycząca tego wypadku tamten kierowca został skazany. Udałam sie z tym do ubezpieczali(prawomocny wyrok) i wypłacono mi odszkodowanie za samochód męza (ucinajac 20% bo jak stwierdzili według nich w pewnym stopniu tez zawinił-paranoja) Mam juz poskładane dokumenty o odszkodowanie i wcale nie spodziewam sie ze bedzie łatwo bo juz wymyslają tysiace dokumentów – sprawa pewnie i tak skonczy sie w sadzie bo inaczej sie nie da z takimi instytucjami.
  Pozdrawiam i duzo cierpliwosci zycze..

  #260885
  karola_p

  w sierpniu wybieram sie do Niemiec, slyszalam same zachwyty nad niemieckimi autostradami, ale tym wypadkiem to mnie Pan przerazil…

Oglądasz 4 wpisy - 1 z 4 (wszystkich: 4)
 • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.