fbpx

wypadek na dyskotece

 • This topic is empty.
Oglądasz 3 wpisy - 1 z 3 (wszystkich: 3)
 • Autor
  Wpisy
 • #201311
  gaseczka8

  dwa tygodnie temu będąc na dyskotece zostałam oparzona w stopę. Mianowicie przechodząc przez podest oparzyła mnie para z maszyny do dymu dyskotekowego. DJ najprawdopodobniej nie wlał do tej maszyny specjalnego płynu który jest dosyc drogi (ale nie oparza) tylko wlał zwykłą wodę. Przez jego głupote i oszczędność zostałam oparzona. Gdy to się stało myślałam ze to tylko małe oparzenie. Niestety na drugi dzien pojawił się bombel. Myślałam ze sam się wchłopnie i ładnie zagoi. Gdy niestety pękł udałam sie do lekarza. teraz moja rana ciężko się goi, będę musiała iść do chirurga i biore antybiotyki. Czy moge ubierac sie o odszkodowanie? jak to zrobic? jestem młodą osobą (mam 18 lat) i nie mam zielonego pojęcia jak sobie z tym poradzić.

  #263376
  imported_michal

  oczywiście że masz szanse na odszkodowanie, tylko powiedz mi taką rzecz – czy byli na miejscu jacyś świadkowie, którzy będą w stanie poświadczyć Twoją wersję wydarzeń?
  musisz mieć świadków że zostałaś poparzona.
  czy zgłosiłaś zdarzenie obsłudze dyskoteki?

  #263377
  gaseczka8

  mam świadków nawet paru… nie zgłosiłam tego obsługe… ale od jednego kelnera cały czas brałam lód na to oparzenie. nie weidziałam ze to bedzie takie powazne

Oglądasz 3 wpisy - 1 z 3 (wszystkich: 3)
 • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.