Wypadek na nartach Włochy

Avatar
duxxx
Poszkodowany

Witam z góry Przepraszam jeśli w złym dziale zamieściłem pytanie, lecz sytuacja jest troszkę skomplikowana.

Panie i Panowie moja Kobieta wyjechała do pracy do Włoch (posiada Włoskie pozwolenie o pracę ) przechodziła w dniu przyjazdu testy które zakwalifikowały ją do podjęcia zatrudnienia, niestety przed podpisaniem umowy z pracodawcą, pewna kobieta wjechała w nią co spowodowało trafienie do szpitala. Niestety nie zdarzyła wyrobić z NFZ europejską karty ubezpieczyciela i musiała zapłacić 300 euro kosztów hospitalizacji. Lecz przed wyjazdem ubezpieczyła się prywatnie i jej ojciec dodatkowo wykupił kolejne ubezpieczenie. Kobieta która spowodowała wypadek, podała na siebie namiary i numer polisy ubezpieczenia, nie podała firmy w której jest ubezpieczona. Przyjechała policja która natychmiast ja zwiozła z stoku do Karetki, tym samym sprawczyni już się wiecej nie pokazała ani nie odbiera telefonów.

Jak rozegrać dalej tą sprawę??? przez ten wypadek moja Kobieta nie mogła podjąć zatrudnienia a tym samym ponosi straty finansowe będąc na miejscu, wg lekarzy 10 dni musi kurować się.

Z góry Dziękuję

Adrian

Avatar
agnieszkaf
Poszkodowany

Możesz spróbować u Kancelarii Adwokackiej WS LEX. Mają kancelarię we Włoszech i w Polsce. Działają w takich sprawach. Ja na przykład poszłam do nich w sprawie odszkodowania za wypadek komunikacyjny. Powodzenia życzę

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.

Załóż konto lub zaloguj się aby odpisać