fbpx

wypadek podczas meczu

• This topic is empty.
Oglądasz 3 wpisy - 1 z 3 (wszystkich: 3)
  • Autor
    Wpisy
    mariano710

Witam
    mam 18 lat gram w klubie sportowym w pilke nozna. Podczas meczu zdarzyl mi sie upadek na lewy bok w wyniku czego zwichnalem bark. Zakonczylem juz leczenie. Chodze do LO.
    Gdzie moge ubiegac sie o ubezpieczenie? czy tylko z klubu czy tez ze szkoly? bardziej zalezy mi na tym zeby dostac ze szkoly bo mam wyzsza polise
    Wypadek zdazyl sie w meczu klubowym, ale w tamtym okresie czesto grywalem w reprezentacji szkoly, czy moge starac sie o odszkodowanie szkolne?

Bylem dzisiaj w sekretariacie szkolnym i dostalem takie cos do wypelnienia „zgloszenie wypadku w szkodach osobowych” czy jesli zdarzylo sie to poza szkola jest sens to wypelniac?
    moze troche zmienic fakty i napisac ze stalo sie to na szkolnych zawodach?

prosze o odpowiedzi licze na wasza pomoc i doswiadczenie

wcpik

jak masz ubezpieczenie w klubie (jakieś sportowe NW) to możesz w klubie, jak masz ubezpieczenie w szkole – to w szkole, a ja masz oba to z obu ubezpieczeń NW (choćbyś miał ich 10).
    czy jest sens coś zmieniać i kombinować? nie sądzę że warto. Zapoznaj się z ogólnymi warunkami ubezpieczenia. Jakie są zapisy. Ogólnie OWU NW szkolnego obowiązuje również poza szkołą, ale nie będziesz miał pewności póki nie przeczytasz.

Ewania

Tak, ubezpieczenie od NW (szkolne) obejmuje rowniez wypadki poza szkola, rowniez w czasie wakacji. Zawierane jest najczesciej na okres od 1 wrzesnia do 31 sierpnia.

Oglądasz 3 wpisy - 1 z 3 (wszystkich: 3)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.