fbpx

Wypadek przy pracy w holandii Kto płaci za szpital ?

 • This topic is empty.
Oglądasz 3 wpisy - 1 z 3 (wszystkich: 3)
 • Autor
  Wpisy
 • #201051
  grazynad

  Pytanie tak jak w temacie . Kto zapłaci za szpital jeżeli mój mąż miał wypadek przy pracy . Praca legalna . Będę wdzieczna jeżeli ktoś odpowie . Pozdrawiam i czekam na info .

  #261721
  Campter.pl

  Witam,
  Jak doszło do wypadku? Czy z winy pracodawcy? Opisz szerzej trochę tą sytuację, nie wykluczone, że Twój mąż będzie miał prawo do odszkodowania, które pokryje m.in. koszty leczenia szpitalnego.

  #261722
  grazynad

  Do wypadku doszło na budowie ,ewidentna wina leży po stronie pracodawcy z tym ,ze na drugi dzien po wypadku ślady zostały zatarte a szef gdy odwiózł męża do szpitala zeznał ,że mąż spadł z drabiny.Prawda jest taka,że mąż w raz z kolegą wykonywał prace na stropie przy urzyciu młota pneumatycznego w wyniku czego doszło do zachwiania a kolega ,który go trzymał puścił go i mąż spadł z wysokości 2 metrów.Wcześniej była tam barierka,którą zdjęto w celu lepszego dostępu.Mąż prawie od 2 tygodni leży w szpitalu i czeka na operację gdyż wcześniej nie można było podjąć się tej operacji.doznał poważnego urazu piety pięciokrotne złamanie,które wymaga dłuższego leczenia. Czy mężowi przysługuje.chorobowe ? i kto płaci za szpital?Będę bardzo wdzięczna za odpowiedż.

Oglądasz 3 wpisy - 1 z 3 (wszystkich: 3)
 • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.