Wypadek samochodowy

Avatar
Majka6661
Poszkodowany

Witam. Byłam pasażerka wypadku samochodowego w lutym 2019r. Do dnia dzisiejszego jestem na zwolnieniu lekarskim i mam złamany kreg ledzwiowy L1. Chodzę w specjalistycznym gorsecie. Mój chłopak był kierowca i doznał zlaman dwóch kręgów ledzwiowych L1 i L3. Także chodzi w specjalistycznym gorsecie i nadal jest na zwolnieniu. Nie wiadomo jak długo jeszcze. Zaznaczę, że wypadek nie był z naszej winy. Ile w takim razie mogę starać się przedsądowo o odszkodowanie?? W przeciwnym razie, gdy nie otrzymamy adekwatnej kwoty do krzywdy, sprawa idzie do sądu. Proszę o osobne odpowiedzi co do mnie i do mojego chłopaka.

Avatar
PawełWu
Poszkodowany

Cześć, Hmmm a kontaktowałaś się już może z jakąś kancelarią? Z Voxveritas możesz wyciągnąć dosyć wysokie odszkodowania. Ale to powiedz mi, chodzisz w gorsecie i rozumiem, że konieczna też będzie rehabilitacja prawda ?

Avatar
Kasia D.
Poszkodowany

Vox Veritas, Votum to firmy które chyba najczęściej ludzie tu polecają, wiec chyba zamiast pisać na forum lepiej do nich zadzwonić, bo nikt Ci tu lepiej nie powie, bo mu to nie prawnicy :D. A w ogóle to coś pisała Pani już do swojego ubzpieczyciela? Od razu to nie trzeba po sądach latać. Może po prostu wypłacą. Może Pani zgłosić szkodę, zobaczyć ile zaproponują a jak będzie za mało skorzystać z uslug takiej kancelarii. Lepiej.

Avatar
Oksana87
Poszkodowany

Jak mam być szczera, to też mi by się nawet nie chciało właśnie po sądach latać. No chyba, ze już na prawdę w ostateczności. Ja jak będę się zgłaszać do kancelarii to związanej z dwoma sprawami. W sprawie mojej mamy, która miała właśnie wypadek i będzie miała kłopot z nogą. Wypełniłyśmy już ten formularz we wspomnianym Voxveritas do rehabilitacji- tylko czekamy na telefon. Oraz będziemy tez się zwracać do kancelarii w sprawie mojej babci, która nie żyje od roku, ale to jest zupełnie inna sprawa. Na razie toczy się postępowanie przeciwko lekarzom i wszystko bada prokuratura. Jak sprawa się wyjaśni to wszystko opiszę. Na razie czekamy jeszcze na opinie biegłych.

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.

Załóż konto lub zaloguj się aby odpisać