fbpx

wypadek samochodowy w drodze do pracy

• This topic is empty.
Oglądasz 6 wpisów - 1 z 6 (wszystkich: 6)
  • Autor
    Wpisy
    agniesia-

W lutym tego roku uległam wypadkowi w drodze do pracy.Doznałam wstrząśnienia mózgu,pęknięcia łuski kości potylicy oraz złamania 9 żebra .Do tej pory przebywam na zwolnieniu .Z OC sprawcy wypadku proponują mi 8000 czy jest to wystarczająca kwota za moje obrażenia

asia

Witam,
    W moim przekonaniu jest to kwota stanowczo za niska. Jak długo przebywa Pani na zwolnieniu?

agniesia-

na zwolnieniu przebywam od 12 02 2007do chwili obecnej mam bóle i zawroty głowy

asia

Moim zdaniem kwota odszkodowania jest znacznie zaniżona, choćby z uwagi na to, iż przebywa Pani na zwolnieniu. Posiada Pani dokumentację lekarską?

agniesia-

Posiadam wszystkie kserokopie całej dokumentacji medycznej.Ponadto mam straszne lęki przed jazdą samochodem jako pasażer,sama też jestem kierowcą i od chwili wypadku nie kierowałam ponieważ się boję

asia

Okoliczność taka jak strach przed jazdą samochodem, stres, urazy natury psychicznej – to wszystko wpływa na wysokość odszkodowania.
    Po Pani wypowiedzi podtrzymuje stwierdzenie o zaniżeniu odszkodowania. Jeżeli byłaby Pani zainteresowana, służymy pomocą. Czy przechodzi Pani rehabilitację?
    pozdrawiam

Oglądasz 6 wpisów - 1 z 6 (wszystkich: 6)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.