fbpx

Wypadek śmiertelny

Avatar
TAnastazja
Poszkodowany

W wypadku samochodowym zginął mój mąż. inny kierowca zajechał mu drogę w wyniku czego mój mąż zjechał i uderzył w drzewo. Moje pytanie... W jaki sposób moge uzyskac zadośćuczynienie ? bardzo mi ciężko powiem szczerze. Od śmierci minął rok. Chciałabym odzyskac pieniądze za pomnik czy pogrzeb. Czy może ktoś mi polecić jakąś kancelarię? Póki co na razie znalazłam Voxveritas oraz Votum oraz Euco. ktoś coś ? Którą wybrać ?

Avatar
KancelariaPrawna
Poszkodowany

Dzień Dobry, jak najbardziej należy się Pani zwrot za pogrzeb + zadośćuczynienie . Z Pewnością pierwszy etap to zgłoszenie do ubezpieczyciela ( ale z własnego doświadczenia wiem, że przyznają bardzo niskie kwoty) doszukują się rzeczy z kosmosu , co jest jeszcze w Pani sytuacji jak mniemam gorszym stresem. Jeśli jest Pani chętna, możemy zająć się sprawą, przeanalizować i zastanowić się o jakie kwoty można walczyć. Nie jesteśmy Firmą odszkodowawczą lecz Kancelarią Prawną z 15 letnim doświadczeniem w tego typu odszkodowaniach. Sprawą zajmują się u nas doświadczeni Prawnicy z którymi ma pani ciągle bezpośredni kontakt i robią wszystko tak aby Pani spokojnie mogła dojść do siebie bez zbędnego stresu i nerwów, gdyż rozumiemy Pani sytuacje, która z pewnością nie jest łatwa.

W tym celu zapraszam do kontaktu 602-515-764

Omega Kancelarie Prawne

Avatar
LenkaWilk
Poszkodowany

Byłam w bardzo podobnej sytuacji i tak jak pisze pan w powyższym poście, ubezpieczyciel często gęsto przyznaje niskie odszkodowanie. Co do kancelarii to miałam doświadczenie tylko i wyłącznie z kancelarią VoxVeritas. Na ich stronie jest numer telefonu na infolinie oraz numer telefonu na darmową poradę.

Avatar
KasiaKotwicka
Poszkodowany

Są kancelarie, które zajmują się takimi odszkodowaniami za śmierć bliskiej osoby. Mnie to osobiście nie spotkało, ale moją przyjaciółkę już tak. Wiele kancelarii miała do wyboru Voxveitas, i jeszcze jakieś dwie ale zapomniałam nazwy, W końcu zdecydowała się na Voxveritas i powiem szczerze, ze bardzo dobrze zrobiła bo dziewczyna wywalczyła bardzo wysokie odszkodowanie za śmierć akurat mamy.

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.

Załóż konto lub zaloguj się aby odpisać