fbpx

wypadek w Anglii

• This topic is empty.
Oglądasz 4 wpisy - 1 z 4 (wszystkich: 4)
  • Autor
    Wpisy
    ewciaaa

Miałam wypadek samochodowy w Anglii. Chciałabym się dowiedzieć za co moge dostac odszkodowanie. Wiem że za uszczerbek na zdrowiu, ale jak to wygląda np. w przypadku tzw. bólowego czy za straty moralne???

Wypadekanglia.pl

Podobnie jak w Polsce odszkodowanie będzie się należało za stary dochodu, zniszczenie pojazdu, obrażenia fizyczne.
    Proszę opisać jak doszło do wypadku? Kto jest winny, gdzie Pani obecnie przebywa?
    pozdrawiam

ewciaaa

wracając z pracy samochodem ( ja byłam pasażerem) najechał na nas samochód. Kierowca tamtego auta przyznał się do winy. w wyniku tego wypadku zostało uszkodzone moje biodro, więc leżałam 3 tygodnie w szpitalu w Anglii. W tym momencie przebywam w Polsce. Sprawa o odszkodowanie jest w toku. Mam przedstawić swoje żądania, lecz nie wiem dokładnie o co mogę się domagać, dlatego proszę o jakieś informacje.

Wypadekanglia.pl

dzień dobry
    jeżeli jest Pani zainteresowana proszę o kontakt poprzez formularz na stronie zamieszczonej w stopce. Oferujemy kompleksową likwidację szkody. Uzyskane dla Pani odszkodowanie nie jest pomniejszone o prowizję – 100% wartości odszkodowania (tak za doznane obrażenia jak i uszkodzony pojazd) trafia w Pani ręce. Szczegóły oferty znajdzie Pani na stronie http://www.wypadekanglia.pl. Polecam bo sądzę, że warto skorzystać z bezpłatnej usługi.
    pozdrawiam serdecznie

Oglądasz 4 wpisy - 1 z 4 (wszystkich: 4)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.