fbpx

wypadek w castoramie – uraz odcinka szyjnego kręgosłupa

• This topic is empty.
Oglądasz 2 wpisy - 1 z 2 (wszystkich: 2)
  • Autor
    Wpisy
    kfkf1

czesc.miałam wypadek na terenie castoramy z winy ich pracownika ,ja byłam osobą kupujacąich towary.
    pracownik trzymał nowe zapakowane z futryn adrzwii ja byłam jedną z wielu mijają cych go ludzi on nierozejrzał sie i podniusł te dzrwi i prubował je obracac tak ze zatrzymały sie na mojej głowie. utrata przytomności karetka zabrała mnie od razu z castoramy ze wstrzasnieniem mózgu w szpitalu stwierdzono uraz kregosłupa szyjnego(odkształcenie odcinka szyjnego kregosłupa od fizjologicznego wygiecia: poprostu kregosłup wyprostował sie do pionu.nie mam juz fizjologicznego jego wygiecia i nie wiadomo czy kiedykolwiek ono wróci.
    pomóżcie bo ubezpieczyciel castoramy zaproponował 1% uszczerbku i 1500,00
    :)))))))))))))))
    ja sie nie zgodziełam bo wydaje mi sie ze to smieszne co zaproponowali
    pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

POPROSZE O POMOC EKSPERTA.

asia

Witam.
    Jeżeli przyjmując proponowane odszkodowanie jednocześnie nie zrzeka się Pan dalszych roszczeń, to może nie mieć Pan żadnych obaw przed przyjęciem odszkodowania. Warto jednak w Pana przypadku zwrócić się do ubezpieczyciela Castoramy o przesłanie kserokopie orzeczenia lekarskiego, którego merytoryczną zawartość mógłby Pan samodzielnie ocenić. Ponadto ważne jest, aby przedstawił Pan ubezpieczycielowi argumentację i dowody na to, że odniesiona przez Pana szkoda wiąże się dla Pana z utratą zdrowia, ale także konsekwencjami w sferze życiowej, zawodowej. Proszę pamiętać iż nawet po zakończeniu postępowania i wypłaceniu odszkodowania, w razie pogorszenia się Pana zdrowia z racji urazu (dalsza rehabilitacja, koszty leków, niemożność podjęcia pracy) ma Pan prawo do żądania dalszych kwot odszkodowań(oczywiście składając stosowną, nowa dokumentację).
    pozdrawiam

Oglądasz 2 wpisy - 1 z 2 (wszystkich: 2)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.