Wypadek w Norwegii

Avatar
wojciech_s
Poszkodowany

W październiku 2011 r. podczas pracy spadłem z drabiny. W wyniku czego miałem złamaną nogę. Przeszedłem już dwie operacje. Prawdopodobnie czeka mnie kolejna. Czy mogę się starać o jakieś odszkodowanie?

Avatar
dela70
Poszkodowany

Myślę, że możesz starać się o odszkodowanie z oc pracodawcy. Miałem wypadek w Norwegii, również przy pracy. Nie znałem języka a i od nich prawo było dla mnie czarną magią. Zgłosiłem się do firmy odszkodowawczej i oni zajęli się sprawą. Musiałem skompletować dokumenty medyczne i wszystkie inne dokumenty dotyczące wypadku. Na odszkodowanie czekałem bardzo długo, ale to przez procedury jakie mają w tym kraju. Otrzymałem 100% swojego odszkodowania. Polecam współpracę z takimi firmami.

Avatar
Blacklion
Poszkodowany

where she died. PZU course zaabrało to work and are in the process of bringing the body to the Polish, I understand that the compensation for the death of an aunt gets stored in the policy. However, I have a question about the perpetrators of the Norwegian who after all had to have the car insured (supposedly Company)

Avatar
pawel.mat33
Poszkodowany

Tak jak w każdym kraju, również w Norwegii powinienneś dostać odszkodowanie za wypadek w pracy. Warto skorzystać z firm , które zajmują się odzyskiwaniem pieniędzy.

Avatar
borys88
Poszkodowany

Skorzystaj z pomocy specjalistów. Moim zdaniem odszkodowanie sie należy.

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.

Załóż konto lub zaloguj się aby odpisać