wypadek w pracy oko anglia

livestrong79
Poszkodowany

dziś mialem wypadek.. kolega z pracy wyrywając gwoździa kombinerkami wsadził mi je w oko prawe.. caly dzien w szpitalu... lekarka nie wie co stwierdzic. mowi ze mialem kupe szczescia bo kilka milimetrow dalej i juz po siatkowce bym mial... jutro ide na konsultacje do ich jakiegos profesora... bo ona nie jest pewna czy to bedzie stałe uszkodzenie...

i teraz pytanie..

czy jak on stwierdzi ze cos mi sie stało powaznego czyli ze jdnak oko uszkodzone to czy to sie kwalifikuje do odszkodowania ?

kto je bedzie płacił kolega ( dobry choć angol .. a tego nie chcia bym) czy tez pracodawca ?

sonday
Poszkodowany

hej,

sądzę, że od pracodawcy dostaniesz odszkodowanie jeżeli miało to miejsce w czasie pracy. kontaktowałeś się z jaką firmą albo adwokatami?

livestrong79
Poszkodowany

jeszcze nie bo narazie czekam na ta konsultacje.. bo jena lekarka stwierdziła ze jest trwały uszczerbek oka.. jutro mam isc do kogos innego bo potrzebuja drugiej ekspertyzy...

a miało to miejsce w zakładzie pracy... zwrok sie popsuł na początku ale teraz juz jest lepiej choć wydaje mi sie ze na to oko widze troche słabiej... no i boli... ale głównie chodzi o uszkodzenie .. dokonca nie rozumiałem bo to troche fachowy jezyk i czekam na pismie czy coś dostane...

sonday
Poszkodowany

no jeżeli będzie orzeczenie o uszkodzeniu oka, koniecznie zgłoś się o odszkodowanie, z tego co tu widze Campter podejmuje tego typu sprawy, bo ja niestety nie mogę, chociaż bardzo chciałbym pomóc.

livestrong79
Poszkodowany

a musi byc trwałe uszkodzenie czy moze być w pełni uleczalne

sonday
Poszkodowany

sądze, że nie musi być trwałe. ale nie jestem specjalistą

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.

Załóż konto lub zaloguj się aby odpisać