fbpx

Wypadek w pracy w Norwegii złamanie nogi

Avatar
adam.2
Poszkodowany

Witam,

W marcu ubiegłego roku ojciec uległ wypadkowi w pracy, tzn złamał noge poprzez poślizgnięcie się na lodzie. Wypadek miał miejsce za granicą w Norwegii w Oslo na terenie firmy, w której miał rozładunek. Ojciec jest kierowcą rano wysiadł z samochodu i poszedł sprawdzić plombę na naczepie, w okolicy jego naczepy znajdował się zlodowaciały fragment lodu jedyny na całym obiekcie w żaden sposób nie zabezpieczony tamtego dnia nie było nigdzie śniegu ani lodu.(nie miał możliwości przejścia inną drogą z powodu zastawienia innymi autami). Mamy w swoim posiadaniu protokół z firmy, w której zdażył się wypadek zawierający informację "kierowca XX wysiadający z samochodu o numerach XX poślizgnał się na zlodowaciałej nawierzchni łamiący sobie nogę". Proszę o pomoc, jak można się zająć tą sprawą, do kogo się zwrócić. (były już dwie kancelarie, które na początku obiecywały złote góry, a w praktyce w ogóle się tym nie zajmowały).

Avatar
jakub_959
Poszkodowany

Rozumiem, że możesz nie być zadowolony ze współpracy z tymi firmami, ale ja współpracowałem również z tego typu firmą przy wypadku przy pracy w Norwegii i nie miałem zastrzeżeń. A co konkretnie ci się nie podobało we współpracy z tymi firmami. Fakt rzeczywiście cała sprawa trwała bardzo długo, ale to jest u nich standard i nic ani nikt tego nie przyspieszy. Także trzeba się uzbroić w cierpliwość. Moja sprawa trwała 2,5 roku. Gdy uległem wypadkowi nie bardzo wiedziałem jak się za to wszystko zabrać i jak takie procedury wyglądają więc zgłosiłem się do takiej firmy i zajęli się tą sprawą. Ja dostarczyłem im tylko wszelkie dokumenty dotyczące tego wypadku, które miałem.

Avatar
Mateusz
Poszkodowany

Witam Serdecznie,

Jestem przedstawicielem firmy DRB Centrum Odszkodowań,

Chciałbym zaooferowac pomoc w w.w. sprawie , zajmujemy się odszkodowaniami z OC sprawcy , i w tym wypadku takowe się jak najbardziej należy. Uważam że 2.5 roku to lekka przesada gdyż sprawy sądowe na ogól trwają ok 1-1.5 roku lecz w tym wypadku nie powinien być on potrzebny wiec sprawa powinna potrwać kilka miesięcy max.

Oferujemy zajęcie się sprawą , jedynie będziemy potrzebować wszelkie dokumenty dotyczące tego wypadku.

Czekam na kontakt pod Adresem email podanym poniżej

  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.

Załóż konto lub zaloguj się aby odpisać